Borys Szyc będzie Jaredem Leto w „Legionie samobójców”

Robert Skowronski
04.07.2016 09:19
Borys Szyc będzie Jaredem Leto w „Legionie samobójców” Fot. Ons.pl / materiały prasowe + Dzik Pejnta

Był już m.in. Gollumem w filmie „Hobbit: Niezwykła podróż” czy Jeżem Jerzym. Nowym dubbingowym wyzwaniem dla Borysa Szyca stało się podłożenie głosu pod Jokera granego przez Jareda Leto.

„Legion samobójców” w reżyserii Davida Ayera trafi do naszych kin 5 sierpnia 2016 roku w dwóch wersjach - tej z oryginalną ścieżką i tą w języku polskim.

Nagrania dokonywane były w warszawskim studiu Sonica. A cały proces rozpoczął się 26 czerwca 2016 roku, o czym poinformowano na należącym do wspomnianego studia profilu na Facebooku:

Przez kolejne dni publikowane były kolejne zdjęcia postaci z filmu obwieszczające czyje dialogi są nagrywane danego dnia. Wszystko zakończono 2 lipca 2016 roku. Kto jednak użyczył swojego głosu Deadshotowi, Rickowi Flagowi czy Harley Quinn? Informacja o tym ma zostać ujawniona w najbliższych dniach. Wiemy jednak czyimi strunami głosowymi przemówi Joker w interpretacji Jareda Leto:

Borys Szyc ma na koncie 26 tytułów ze świata kina, telewizji i elektronicznej rozrywki, przy których pracował w procesie dubbingowania. Liczymy, że poradzi sobie z „Legionem samobójców”, ale efekt pracy aktora zależy też od Leszka Zdunia, który jest reżyserem polskiej wersji językowej. On też pracował przy „Batman v Superman”. Z innych ról potwierdzony został jeszcze Jacek Rozenek jako Batman.

Wcześniej w sieci zadebiutował zwiastun „Legionu samobójców” w polskiej wersji językowej. Wówczas usłyszeć mogliśmy Janusza Witucha (Joker), Martę Dobecką (Harley Quinn), Mirosława Zbrojewicza (Kapitan Boomerang), Jakuba Wieczorka (Rick Flag) i Krzysztofa Banaszyka (Deadshot):

Niedawno ujawniono, że obraz Davida Ayera będzie trwał 2 godziny i 10 minut, zdradzono także, że został oznaczony kategorią wiekową PG-13. Oryginalnej ścieżki z głosami aktorów możemy uświadczyć w zwiastunie filmu, a także w tym z utworem „Bohemian Rhapsody” z repertuaru Queen oraz w humorystycznych spotach telewizyjnych.

Myślicie, że Borys Szyc poradzi sobie z polskim dubbingiem „Legionu samobójców”?

Robert Skowronski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.