07.06.2019 10:45

Brad Pitt grozi pozwem "Straight Pride Parade". Aktor został twarzą parady

Kolejnemu aktorowi nie spodobało się to, co wymyślili trzej mężczyźni z Bostonu. Mowa oczywiście o "Straight Pride Parade", która ma się odbyć w czerwcu 2019 roku.

Brad Pitt twarzą "Straight Pride Parade"
fot: shutterstock.com

Czerwiec jest ważnym miesiącem dla ruchu LGTBQ, bo to właśnie wtedy świętowany jest Miesiąc Dumy. "Straight Pride Parade" to wydarzenie zorganizowane przez trzech heteroseksualnych mieszkańców Bostonu, którzy są przeciwni takim obchodom. Mężczyźni wybrali sobie nawet maskotkę. Okazuje się, że twarzą całego eventu został... Brad Pitt. Jak zareagował na to aktor? 

Brad Pitt twarzą "Straight Pride Parade"

Brad Pitt będzie dumnie reprezentować całe wydarzenie - tak najwyraźniej pomyśleli organizatorzy. Oczywiście aktora miało nie być osobiście. Chodziło po prostu o jego wizerunek. Jednak cała akcja nie przypadła aktorowi do gustu. Jak podaje portal TMZ, Pitt wydał ostrzeżenie, że jeśli nie przestaną wykorzystywać jego twarzy, sprawa skończy się w sądzie.

Dave Bautista (Strażnicy Galaktyki)
Dave Bautista (Strażnicy Galaktyki)
Przeczytaj także Dave Bautista skrytykował katolickiego biskupa, który potępił miesiąc dumy LGBT

TMZ podaje:

"

...źródła, które są zbliżone do Brada podają TMZ, że jego zespół skontaktował się z organizatorami "Straight Pride Parade" domagając się natychmiastowego zaprzestania wykorzystywania imienia i wizerunku aktora. Jeśli tego nie zrobią... powiedziano nam, że zostaną wszczęte odpowiednie działania. "

Niedawno pisaliśmy o tym, że Chris Evans ostro skrytykował "Straight Pride Parade". Swoją opinię wyraził na Twitterze.

Zobacz także: YouTube stworzy dokument o społeczności LGBTQ

Tagi: Brad Pitt