Brad Pitt i Emma Stone wystąpią w nowym filmie twórcy "La La Land"?

16.07.2019 13:16
Brad Pitt i Emma Stone wystąpią w nowym filmie twórcy "La La Land"? Fot. Collection Christophel/EAST NEWS

Znamy pierwsze szczegóły, związane z najnowszym dziełem Damiena Chazelle'a. Istnieje szansa, że w rolach głównych pojawią się Brad Pitt i Emma Stone.

Damien Chazelle, twórca słynnego "La La Land", pracuje nad kolejnym dziełem. Poznaliśmy tytuł, zarys fabuły oraz plany castingowe. Okazuje się, że pretendentami do głównych ról są Brad Pitt i Emma Stone.

Brad Pitt i Emma Stone w nowym filmie twórcy "La La Land"?

Najnowszy film Damiena Chazelle'a nosić będzie tytuł "Babylon". Akcję umiejscowiono w Hollywood lat 20. XX wieku. Był to niezwykle ważny okres dla branży filmowej. Wtedy właśnie filmy dźwiękowe zaczęły powoli wypierać kino nieme. W produkcji mają znaleźć się zarówno historyczne postacie, jak i fikcyjni bohaterowie, wykreowani w głowie reżysera. Chazelle chce, by "Babylon" był największym z jego dotychczasowych osiągnięć. W związku z tym, wśród obsady znaleźć ma się prawdziwa plejada gwiazd. W trakcie negocjacji do głównej roli kobiecej jest Emma Stone, która za występ w "La La Land" Chazelle'a zdobyła Oscara. Z kolei pretendentem do głównej roli męskiej jest Brad Pitt.

Przeczytaj także

Nowy film Damiena Chazelle'a - kiedy premiera?

Na obecną chwilę nie wiadomo, kiedy ukaże się film. Damien Chazelle pracuje aktualnie nad serialem "The Eddy", w którym zobaczymy Joannę Kulig. Ostatnią z dotychczasowym ról Emmy Stone jest występ w sequelu "Zombieland", który wejdzie na ekrany kin 10 października 2019 roku. Brad Pitt zajmuje się z kolei promocją "Pewnego razu... w Hollywood", który zobaczymy już 16 sierpnia.

Zobacz też: Gwiazda "Kapitan Marvel" będzie agentką 007

Natalia Nowecka
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.