Bradley Cooper i Lady Gaga znowu wspólnie na ekranie tym razem w filmie Marvela? Tego chcą fani piosenkarki

Sergiusz Kurczuk
18.06.2019 17:51
Bradley Cooper i Lady Gaga znowu wspólnie na ekranie tym razem w filmie Marvela? Tego chcą fani piosenkarki Fot. kadr z filmu Narodziny gwiazdy

Według najnowszych plotek Lady Gaga ponownie wystąpi u boku Bradleya Coopera. Chodzi o 3. część "Strażników Galaktyki". Piosenkarka miałby zagrać dziewczynę Rocket Raccoona imieniem Lylla.

O 3. części "Strażników Galaktyki" wiadomo na razie nie wiele. Potwierdzono, że film wyreżyseruje James Gunn początkowo odsunięty od prac nad kontynuacją serii Marvela. Zdradzono też, że premiera produkcji odbędzie się dopiero w 2021 roku i na tym w zasadzie koniec. Niecierpliwi fani snują więc własne teorie na temat tego, co zobaczymy w kolejnej odsłonie przygód Quilla i spółki. Według jednej z plotek, w obsadzie kolejnego filmu Marvel Studios pojawi się Lady Gaga, która ponownie zagra wspólnie z Bradleyem Cooperem. 

"Strażnicy Galaktyki 3" - Lady Gaga jako dziewczyna Rocket Raccoona?

Lady Gaga i Bradley Cooper wystąpili razem w filmie "Narodziny gwiazdy". Remake klasycznego dramatu zdobył duże uznanie widzów. Produkcja była nominowana w 7 kategoriach do Oscara. Gaga i Cooper mieli szanse na zdobycie statuetki za najlepsze role pierwszoplanowe. Finalnie film otrzymał jedną nagrodę za najlepszą piosenkę

Jeśli wierzyć plotkom, które krążą po internecie, para ponownie spotka się na dużym ekranie, ale tym razem będzie to spotkanie z przymrużeniem oka. Piosenkarka ma podobno podłożyć głos pod Lyllę - antropomorficzną wydrę, która w komiksach Marvela jest ukochaną Rocket Raccona. W serii Gunna cyniczny szop pracz przemawia głosem Bradleya Coopera, więc angaż Gagi byłby puszczeniem oka w kierunku fanów artystki i widzów "Narodzin gwiazdy". Po raz pierwszy informacja na ten temat pojawiła się w maju 2019 roku na portalu Reddit, a potem na myCast. Po kilku tygodniach temat powrócił na forum strony gagadaily.com. Nie wykluczone, że niebawem powstanie internetowa petycja w tej sprawie. 

"Strażnicy Galaktyki" - kim jest Lylla?

Dziewczyna Rocketa zadebiutowała w "Incredible Hulk" #271 - tym samym numerze, w którym po raz pierwszy pojawił się złośliwy szop. Podobnie jak jej ukochany pochodzi z odległej planety znanej jako Halfworld, zamieszkanej przez inteligentne humanoidalne zwierzęta. W zwariowanym świecie wybuchła wojna, w której Lylla i Rocket brali czynny udział. Po zwycięstwie para wyruszyła w kosmos w poszukiwaniu wspólnego szczęścia. Ta historia została ukazana w miniserii "Rocket Raccon" z 1985 roku. 

3 Fot. foto: Rocket Raccon vol. 1 #3

Sympatyczna wydra powróciła na karty komiksów dopiero w 2011 roku w serii "Annihilators". Chociaż jest jedynie postacią epizodyczną, w pewnym sensie istnieje w kinowym uniwersum od czasów 1. części "Strażników Galaktyki". Jej imię pojawia się w scenie aresztowania Quilla, Groota, Rocketa i Gamory. 

Strażnicy Galaktyki Fot. foto: kadr z filmu Strażnicy Galaktyki

Teoretycznie jest szansa, że bohaterka rzeczywiście pojawi się w kolejnej części serii. Według plotek nowa misja Strażników ma się rozgrywać na rodzimej planecie Rocketa, gdzie bohaterowie staną oko w oko z nowym zagrożeniem - tajemniczym naukowcem znanym jako High Evolutionary.

Przeczytaj także

To jednak niejedyne domysły ze strony fanów, dotyczące życia prywatnego głównych bohaterów. Według niepotwierdzonych informacji Drax odkryje, że jego córka przeżyła atak Thanosa i obecnie jest potężną telepatką znaną jako Moondragon (podobnie jak w komiksach). Czy rzeczywiście tak się stanie? Przekonamy się za jakiś czas. Na razie James Gunn jest zajęty pracą nad 2. częścią "Legionu Samobójców"

Zobacz też: James Gunn przerwał milczenie na temat zwolnienia z Disenya i pracy nad "Legionem Samobójców 2" 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.