Brian May o filmie „Bohemian Rhapsody”: „Freddie byłby dumny”

Natalia Hluzow
27.04.2018 13:04
Brian May o filmie „Bohemian Rhapsody”: „Freddie byłby dumny” Fot. Piero Oliosi/Polaris/East News

Gitarzysta grupy Queen miał już okazję zobaczyć film biograficzny o Freddiem Mercurym. Jak wynika z jego wypowiedzi, fanów artysty czeka bardzo wzruszający seans.

Premiera wyczekiwanego filmu „Bohemian Rhapsody” o Freddiem Mercurym i grupie Queen zbliża się wielkimi krokami. Podczas CinemaConu w Las Vegas zaprezentowano nowe fotosy i teaser filmu. O swoich wrażeniach po zmierzeniu się z rolą legendy rocka opowiedział też Rami Malek.

Choć projekt miał pewne problemy produkcyjne, a premiery spodziewamy się dopiero w listopadzie 2018, co najmniej pierwsza układka na pewno jest już gotowa. Rami Malek podczas CinemaConu zdradził bowiem, że film widział już Brian May i że podzielił się z aktorem swoimi przemyśleniami.

Brian May o „Bohemian Rhapsody”

Muzyk w wielu wywiadach wspominał, że jest bardzo ciekawy efektu końcowego i jednocześnie przyznawał, że trochę niepokoi się o to, jak zespół Queen i jego lider zostaną przedstawieni. Jego opinia po seansie wskazuje, że były to obawy bezpodstawne.

Jak twierdzi Rami Malek, Brian May po obejrzeniu filmu wysłał mu wiadomość e-mail, w której napisał:

[Bohemian Rhapsody] doprowadził mnie do łez. Gdyby Freddie był nadal z nami, nie mógłby być bardziej dumny.

„Bohemian Rhapsody” – kiedy premiera?

Poza Ramim Malekiem w roli Freddiego Mercury’ego w filmie wystapią: Ben Hardy jako Roger Taylor i Joe Mazzello jako John Deacon. W Briana Maya wcieli się natomiast Gwylim Lee. Reżyserią po odejściu Briana Singera zajął się Dexter Fletcher. Premiera „Bohemian Rhapsody” została zapowiedziana na 2 listopada 2018 roku.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.