Brie Larson jako Kapitan Marvel. Pierwsze zdjęcia z najnowszej produkcji Marvel Studios

Sergiusz Kurczuk
06.09.2018 10:02
Brie Larson jako Kapitan Marvel. Pierwsze zdjęcia z najnowszej produkcji Marvel Studios Fot. kadr z filmu Kapitan Marvel

W sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia z pierwszego filmu Marvel Studios poświęconego superbohaterce. Jak Brie Larson prezentuje się w roli Kapitan Marvel?

Na pierwszy solowy film Marvel Studios poświęcony superbohaterce czekają miliony widzów na całym świecie. Apetytu na przygody Kapitan Marvel narobiła scena po napisach z „Avengers: Infinity War”, w której zasugerowano, że nowa bohaterka w MCU jest jedyną nadzieją na pokonanie Thanosa. Twórcy w końcu postanowili uchylić rąbka tajemnicy i przedstawili fotosy z filmu „Captain Marvel”. Jak zapowiada się kolejna produkcja na podstawie komiksów Marvela? Jak Brie Larson prezentuje się w kostiumie? Kim są nowe postacie?

„Kapitan Marvel” - pierwsze zdjęcia z filmu

Materiały promujące kinowe przygody Kapitan Marvel zaprezentował magazyn Entertainment Weekly. Najpierw podzielono się okładką, na której widzimy Brie Larson w tytułowej roli odzianą w strój kosmicznej bohaterki na pierwszej oficjalnej fotografii.

Sam kostium prezentuje się poprawnie i nawiązuje do ostatniego przedstawienia Carol Danvers z komiksów Marvela. O wiele większe wrażenie robią pozostałe fotografie z filmu „Captain Marvel”.

W tym wypadku oprócz Larson odzianej w superbohaterski strój, możemy zobaczyć również innych aktorów. Pojawiają się Jude Law, który zagra Mar-Vella, Samuel L. Jackson wcielający się w młodego Nicka Fury'ego, oraz Lee Pace, który powrócił do roli Ronana. Oprócz tego twórcy zdradzili masę smaczków, dla fanów komiksów Marvela. Widzimy między innymi zupełnie nową w MCU kosmiczną grupę - Spaceforce. W jej skład wchodzą Korath (Djimon Hounsou), Att-Lass, Bron-Char i Minn-Erva (Gemma Chan). W końcu pokazano też, jak będzie wyglądać filmowa wersja zmiennokształtnej rasy Skrulli, której przewodził będzie Talos (Ben Mendelsohn). 

„Kapitan Marvel” - kiedy premiera?

Akcja filmu będzie rozgrywać się w latach 90., więc będziemy świadkami narodzin jednego z pierwszych superbohaterów w MCU. Zobaczymy origin Carol Danvers, która zostanie uwikłana w kosmiczny konflikt dwóch nienawidzących się ras - Kree i Skrulli. Produkcja nie rozwiąże więc cliffhangera, którym zakończyła się 3. część „Avengers”, chociaż nie wykluczone, że w produkcji pojawią się momenty, podprowadzające pod wydarzenia, które zostaną ukazane w „Avengers 4”. Film o superbohaterce trafi do polskich kin 8 marca 2019 roku. 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.