„Bright 2”: sequel filmu Netfliksa ma nowego scenarzystę

Natalia Hluzow
08.05.2018 16:27
„Bright 2”: sequel filmu Netfliksa ma nowego scenarzystę Fot. materiały prasowe Netflix

Oryginalna produkcja Netfliksa z Willem Smithem w roli głównej doczeka się sequela. Kto zostanie scenarzystą 2. części „Bright”?

„Bright” to jedna z nielicznych oryginalnych produkcji Netfliksa, która nie należała do zbyt udanych. Mimo to zdecydowano się na realizację sequela filmu o alternatywnej rzeczywistości, w której ludzie, orkowie i inne baśniowe stworzenia żyją razem w Los Angeles przyszłości, co ma stanowić metaforę wielokulturowego społeczeństwa. Producenci zatrudnili właśnie nowego scenarzystę do napisania kontynuacji „Bright”.

Sequel „Bright” – nowy scenarzysta

Za kamerą „Bright 2” ponownie stanie David Ayer, który na swoim koncie ma również reżyserię „Legionu Samobójców”. Nie powróci jednak Max Landis, scenarzysta pierwszej części filmu, który podobno poróżnił się z Ayerem w kwestiach artystycznych. W roli autora scenariusza zastąpi go Evan Spiliotopoulos, twórca o greckich korzeniach, który ma na swoim koncie scenariusze aktorskiej „Pięknej i bestii” oraz „Łowcę i Królową Lodu” z Chrisem Hemsworthem w roli głównej.

O czym będzie sequel „Bright”?

W kontynuacji „Bright” ponownie zobaczymy Willa Smitha i Joela Edgertona w rolach policjantów – człowieka i orka, którzy łączą siły, by ochronić magiczny przedmiot przed siłami zła. Z jaką misją będą musieli poradzić sobie tym razem? Na razie wie to zapewne tylko Evan Spiliotopoulos i nie wiadomo, kiedy dowiedzą się tego użytkownicy Netfliksa. Data premiery „Bright 2” nie została jeszcze ogłoszona.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.