09.06.2017 16:09

Bruce Willis na tropie porwanego chłopca w zwiastunie „First Kill”

Hayden Christensen ma tylko jedną szansę na ocalenie swojego syna w nowym zwiastunie „First Kill”, gdzie występuje też Bruce Willis.

Bruce Willis na tropie porwanego chłopca w zwiastunie „First Kill”
foto: kadr z wideo

Szykuje się wypełniony akcją thriller w reżyserii Stevena C. Millera, który ma już na koncie „Pakt krwi” czy „Extraction” i „Maruderów”. W dwóch ostatnich także występował Willis. „First Kill” będzie ich trzecim wspólnym projektem. Za scenariusz dzieła odpowiada Nick Gordon („Old West”, „GirlHouse”).

Jest to pierwszy zwiastun filmu od Lionsgate. Fabuła skupia się na postaci granej przez Haydena Christensena. Zabiera on swoją rodzinę do chatki, w której dorastał, a następnie wybiera się z synem na polowanie. Mężczyzna i chłopiec stają się świadkami morderstwa. Zabierają jednak postrzelonego do domu, aby go opatrzyć. Błąd, bo ten ostatecznie porywa Danny'ego, syna bohatera. Ojciec chłopca, Will, rusza na jego ratunek i musi odzyskać skradziony łup w zamian za życie syna.

W obsadzie znaleźli się jeszcze Megan Leonard (żona Willa, Laura), Gethin Anthony (jako Levi Barrett, porywacz) czy też Tyler Jon Olson. Datę premiery ustalono na 21 lipca 2017 roku. Oznacza to, że „First Kill” będzie się musiało zmierzyć w box office m.in. z „Dunkierką” Christophera Nolana. Tego samo dnia, co premiera kinowa film trafi też do serwisów VOD.

Zobaczcie zwiastun „First Kill”:

Dostępny jest także plakat zapowiadający film:

PHHSS72siHn8KO_1_l

W najbliższym czasie Bruce Willis wystąpi w filmie „Jak dogryźć mafii” - obraz zawita na polskich ekranach 23 czerwca 2017 roku. Za scenariusz i reżyserię odpowiadają Mark Cullen oraz Robb Cullen („Mr. Robinson”, „Cop Out. Fujary na tropie”, „Znowu w grze”).

W „Jak dogryźć mafii” zjawią się także John Goodman („Cloverfield Lane”, „Big Lebowski”), Jason Momoa (Khal Drogo z serialu „Gra o tron”, „Liga Sprawiedliwości”, „Aquaman”), Famke Janssen (cykl „Uprowadzona”, „X-Men: Przeszłość, która nadejdzie”), Adam Goldberg (serial „Fargo”, „Szeregowiec Ryan”, „Piękny umysł”), Kal Penn („Dr House”, „O dwóch takich, co poszli w miasto”) i Elisabeth Röhm („American Hustle”, „Dziedzictwo krwi”).

Czekasz na „First Kill”?

Robert Skowronski
Tagi: Zwiastuny Bruce Willis