21.11.2017 14:57

Buldog chciał ocalić Leonardo DiCaprio przed niedźwiedziem podczas oglądania „Zjawy”

Ta suczka naprawdę kocha Leonardo DiCaprio! Podczas oglądania filmu „Zjawa” żywiołowo reagowała na słynną scenę z niedźwiedziem. Zobacz, jak pies broni ulubionego gwiazdora.

Buldog chciał ocalić Leonardo DiCaprio przed niedźwiedziem podczas oglądania „Zjawy”
foto: Elvis and Khaleesi/YouTube

Leonardo DiCaprio swego czasu był bożyszczem kobiet w każdym wieku. Jak się okazuje, miłość do idola czasem nie przemija. Ba! Nawet dotyczy zupełnie innych gatunków! Suczka buldoga angielskiego o wdzięcznym imieniu Khaleesi zdenerwowała się nie na żarty, kiedy podczas seansu filmu „Zjawa” zobaczyła niedźwiedzia niebezpiecznie zbliżającego się do granej przez DiCaprio postaci. Kiedy dzikie zwierzę zaczęło atak, pies postanowił bronić aktora. Khaleesi przybrała bojową postawę i zaczęła szczekać do rozwiązania tej dramatycznej sceny.

Pod koniec uaktywnił się także partner Khaleesi, buldog wabiący się Elvis. Wygląda na to, że DiCaprio nie bez powodu dostał Oscara za rolę w „Zjawie”. Jego talent poruszył nawet psa, więc członkowie Akademii musieliby być chyba ślepi, żeby nie przyznać aktorowi złotej statuetki za najlepszą rolę męską. Mamy nadzieję, że suczka nie oglądała „Titanica”...

Okazuje się, że to nie jedyna żywiołowa reakcja Khaleesi na to, co dzieje się na ekranie. Psina jest prawdziwą fanką kina i przy okazji ma bardzo dobre serce. Nie lubi, kiedy bohaterom filmu dzieje się krzywda. Na youtube'owy kanał słodkiej pary buldogów, co jakiś czas pojawiają się filmy, na których suczka stara się bronić protagonistów przed zagrożeniem. Tak było w przypadku „Babadooka”:

„Obecności”:

A także „Anabelle”:

Chociaż Khaleesi uwielbia oglądać filmy, raczej nie ma szans na wizytę w kinie. Jej reakcje mogłyby zostać odebrane przez obsługę kina, jako zakłócanie seansu innym widzom.  

Sergiusz Kurczuk
Tagi: Leonardo DiCaprio