„Bumblebee”: pierwszy oficjalny trailer spin-offu „Transformers”
Natalia Hluzow
05.06.2018 12:28
„Bumblebee”: pierwszy oficjalny trailer spin-offu „Transformers” Fot. kadr ze zwiastuna filmu "Bumblebee"

Studio Paramount Pictures zaprezentowało pierwszy oficjalny zwiastun „Bumblebee” – origin story ulubieńca publiczności z serii „Transformers”.

Fani serii o Transformerach od dziś mogą podziwiać zwiastun kolejnego filmu osadzonego w uniwersum zmiennokształtnych robotów. Osadzony w latach 80. film „Bumblebee” doczekał się pierwszego trailera.

Pierwszy spin-off serii stanowi origin story uwielbianego Autobota i przenosi nas do małego kalifornijskiego miasteczka w 1987 roku. 18-letnia dziewczyna imieniem Charlie znajduje na złomowisku starego Volkswagena Garbusa, który okazuje się nie być zwykłym samochodem, lecz bardzo niezwykłym stworzeniem...

bumblebee 2 Fot. foto: materiały promocyjne

„Bumblebee” – oficjalny zwiastun filmu

„Bumblebee” to propozycja nieco odmienna od poprzednich 5 części „Transformers”. Zamiast zawrotnego tempa i wartkich scen akcji, twórcy nowej produkcji przygotowali dla widzów wiele emocjonalnych scen, ukazujących rodzącą się przyjaźń nastolatki i maszyny. Nie oznacza to oczywiście, że film będzie zupełnie pozbawiony wybuchów i walk. Pierwszy zwiastun „Bumblebee” doskonale odzwierciedla to połączenie familijnego filmu z kinem akcji:

Michaela Baya w fotelu reżysera zastąpił Travis Knight, znany dotychczas jako twórca animacji „Kubo i dwie struny”. W roli Charlie wystąpi Hailee Steinfeld. W filmie pojawią się również John Cena, Jorge Lendeborg Jr., John Ortiz, Jason Drucker, Pamela Adlon i Stephen Schneider.

„Bumblebee” ma być ostatnią produkcją osadzoną w uniwersum stworzonym przez Michaela Baya, po której zapowiadany jest reboot serii „Transformers”. Film o początkach Bumblebee zadebiutuje na ekranach w okolicach świąt Bożego Narodzenia w 2018 roku.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.