"Buzz Astral" doczekał się kolejnego zwiastuna. Powraca legendarny złoczyńca! [WIDEO]

22.04.2022 10:49
"Buzz Astral" doczekał się kolejnego zwiastuna. Powraca legendarny złoczyńca! [WIDEO] Fot. materiały prasowe/Disney

Animacja "Buzz Astral" doczekała się kolejnej zapowiedzi. Co nowego dowiadujemy się na temat fabuły nadchodzącej produkcji studia Pixar?

Buzz Astral - oto kolejny zwiastun nadchodzącej animacji

Jak pewnie dobrze pamiętacie, Buzza Astrala ostatni raz widzieliśmy w animacji "Toy Story 4". Nadchodzący film Disneya i studia Pixar nie opowie jednak o zabawce Andy'ego, tylko o przygodach prawdziwego mężczyzny, który stał się inspiracją do stworzenia figurki. Jaka historia czeka dzielnego astronautę?

Polecamy

Buzz to pilot testowy, który ma wykonać lot przez tunel czasoprzestrzenny (czy inne dziwne kosmiczne zjawisko). Twórcy postanowili tym samym sięgnąć po klasyczny pomysł ze świata science fiction, znany, chociażby z "Planety małp" - bohater odbędzie podróż w przyszłość. Dziwnie wyglądająca planeta okaże się więc Ziemią, tylko starszą o ponad 60 lat.

Tam Buzz wraz z grupą nowych członków Gwiezdnej Bazy (wśród których jest postać Taiki Waititiego) będzie musiał pokonać zagrożenie ze strony robotów dowodzonych przez Zurga. Przy okazji poznamy genezę tendencji do nagrywania kosmicznego dziennika i ikonicznego okrzyku "Na koniec świata i jeszcze dalej!". 

Poniżej możecie zobaczyć zwiastun produkcji:

Polecamy

Reżyserem produkcji jest Angus McLane. W pozostałych rolach w wersji oryginalnej pojawią się: Keke Palmer, Dale Soules, Taika Waititi, Peter Sohn, Uzo Aduba, James Brolin, Mary McDonald-Lewis, Efren Ramirez oraz Isiah Whitlock Jr.

Film "Buzz Astral" ma zadebiutować w polskich kinach już 17 czerwca 2022 roku.  

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.