29.11.2018 11:13

"Był sobie Deadpool" - zobacz pierwszy polski zwiastun świątecznego filmu o antybohaterze Marvela

Twórcy "Deadpoola 2" postawili  przygotować świąteczny prezent w postaci rodzinnej wersji produkcji. W sieci pojawił się zwiastun filmu "Był sobie Deadpool".

palakt filmu Był sobie Deadpool
foto: materiały promocyjne

W maju 2018 roku wygadany najemnik powrócił w filmie "Deadpool 2". Produkcja w reżyserii Davida Leitcha z Ryanem Reynoldsem, Joshem Brolinem i Zazie Beetz w rolach głównych, znacznie poszerzyła świat stworzony dwa lata wcześniej. Twórcy drugiej części przygód niegrzecznego antybohatera Marvela postanowili stworzyć specjalną świąteczną wersję filmu dla całej rodziny, która trafi do kin już w grudniu 2018 roku. Dostępny jest już polski zwiastun filmu zatytułowanego "Był sobie Deadpool". Jak się prezentuje?

"Był sobie Deadpool" - polski zwiastun filmu

Problem z "Deadpoolem 2" polegał na tym, że mimo polskiego dubbingu, produkcja posiadała kategorię tylko dla dorosłych. Z tego powodu wielu małoletnich fanów najemnika, nie mogło w legalny sposób zobaczyć jego nowych przygód. Twórcy wyszli jednak naprzeciw młodszej części publiczności i z okazji zbliżającej się Gwiazdki powołali do życia okrojoną wersję ze znaczkiem PG-13. Pewne sceny zostały zmodyfikowane, a całość stworzona jako świąteczna historia opowiadana przez Deadpoola Fredowi Savage'owi. Zresztą, zobaczcie sami.

Fred Savage gra samego siebie i chociaż teraz nie wygląda już tak uroczo, jak trzy dekady temu, fani serialu "Cudowne lata" na pewno pamiętają jego dziecięce role. Deadpool właśnie z tego powodu postanowił porwać aktora i opowiedzieć mu swoje ostatnie przygody. Żebyście nie pomyśleli sobie, że twórcy filmu "Był sobie Deadpool" poszli na łatwiznę, informujemy, że w produkcji zobaczymy 20 minut zupełnie nowego materiału.

"Był sobie Deadpool" - kiedy premiera?

Był sobie Deadpool

Czym Deadpool zastąpi wulgaryzmy, brutalne sceny walk i niecenzuralne żarty? Dowiemy się już niedługo. "Był sobie Deadpool" trafi na ekrany polskich kin 12 grudnia 2018 roku. Najwyraźniej w te święta Bożego Narodzenia Święty Mikołaj będzie miał dużą konkurencję...

Sergiusz Kurczuk
Tagi: Zwiastuny Deadpool Marvel Ryan Reynolds Marvel Comics