16.12.2019 10:28

Canal+ podjął współpracę z Netfliksem. Świetna reklama ze spoilerami i "Domem z papieru"

Niedawno Canal+ postanowiło wejść w mariaż z Netfliksem za pomocą platformy CANAL Plus. Z tej okazji telewizja przygotowała serię świetnych reklam, które mają promować nową ofertę francuskiego giganta. 

CANAL+NETFLIX
foto: kadr z wideo "CANAL+ NETFLIX"/youtube.com

"CANAL+ NETFLIX w jednym pakiecie. Netflix na rok w prezencie" - takie słowa możemy przeczytać w opisie pod jedną z nowych reklam Platformy CANAL Plus, która chętnie dzieli się informacją o tym, że współpracuje z Netfliksem. W ramach tej współpracy powstała naprawdę ciekawa kampania marketingowa, która przedstawia nam postaci znane z poprzednich spotów reklamowych C+, ale tym razem w "uniwersum" Netfliksa.

CANAL+ NETFLIX - świetna reklama współpracy

I tak główni bohaterowie są przeniesieni do mennicy z "Domu z papieru" i ubrani w charakterystyczne maski Dalego oraz czerwone kombinezony. Tym razem zamiast grozić zabijaniem zakładników, "włamywacze" obiecują, że jeżeli nie zostaną wypuszczeni to zaczną zdradzać spoilery z nadchodzących produkcji - wśród nich 1. sezon "Wiedźmina", kolejne odcinki "Żmijowiska", a także... 3. sezonu "Belfra", którego jeszcze nie nakręcono.

Poniżej możecie zobaczyć wideo promujące współpracę między Canal+ a Netfliksem:

Drakula od Netfliksa
Drakula od Netfliksa
Przeczytaj także Zakonnice z kołkami i sporo krwi w zwiastunie serialu "Drakula" od Netfliksa i BBC One

Cena oferty CANAL+NETFLIX zaczyna się od 89,99 złotych przez pierwsze 6 miesięcy (później 132,99 zł) w pakiecie COMFORT+, który daje dostęp do 131 kanałów, w tym 17 filmowych. Wszystkie szczegóły na temat współpracy poznacie na oficjalnej stronie serwisu Canal+. 

Zobacz także: Netflix pokazał wideo poświęcone bohaterom serialu "Wiedźmin". Poznajcie Geralta, Yen i Ciri

Tagi: News Netflix CANAL PLUS