„Captain Marvel”: Jak wyglądał młody Nick Fury? Zobacz nowe zdjęcia z planu

Natalia Hluzow
30.04.2018 14:21
„Captain Marvel”: Jak wyglądał młody Nick Fury? Zobacz nowe zdjęcia z planu Fot. kadr z filmu "The Avengers"

W sieci pojawiły się nowe zdjęcia z planu „Captain Marvel”, na których obok Brie Larson prezentuje się odmłodzony Samuel L. Jackson w roli Nicka Fury’ego sprzed lat.

Trwają zdjęcia do „Captain Marvel” – pierwszego filmu MCU, w którym główną bohaterką będzie kobieta. W superheroinę, jedną z najpotężniejszych w całym uniwersum, wcieli się nagrodzona Oscarem Brie Larson. U jej boku wystąpią Jude Law w roli Mar-Vella, a także znani z innych odsłon MCU Clark Gregg jako Agent Coulson, Lee Pace jako Ronan Oskarżyciel („Strażnicy Galaktyki”), Djimon Hounsou jako Korath (j.w.) oraz Samuel L. Jackson jako Nick Fury. Nowe zdjęcia z planu po raz pierwszy prezentują późniejszego szefa T.A.R.C.Z.Y. w wydaniu z lat 90.

Nick Fury – jak wyglądał w młodości?

Odkąd świat obiegła informacja, że akcja „Captain Marvel” będzie toczyła się w latach 90. i że pojawi się w niej odmłodzony Nick Fury, było niemal pewne, że zobaczymy oboje oczu słynnego bohatera. Teraz mamy już na to niezbite dowody. Na nowych zdjęciach z planu opublikowanych przez Hollywood Pipeline u boku Brie Larson w roli tytułowej bohaterki widzimy Samuela L. Jacksona bogatszego nie tylko o lewe oko, ale także o kilka kilogramów...

Pierwsze spojrzenie na Samuela L. Jacksona w roli młodszego Nicka Fury’ego na planie „Captain Marvel”.

„Captain Marvel” – o czym będzie?

Film opowie początkach jednej z najpotężniejszych superbohaterek w uniwersum Marvela. Carol Danvers powoli zmieniając się w Captain Marvel będzie musiała ratować Ziemię przed wojną pomiędzy dwiema obcymi rasami. Akcja filmu będzie toczyła się w latach 90., a więc przed większością wydarzeń znanych nam z poprzednich filmów MCU, co czyni ją drugim filmem franczyzy osadzonym w przeszłości (pierwszym był „Kapitan Ameryka: Pierwsze Starcie”).

„Captain Marvel” - kiedy premiera?

Produkcja z udziałem Brie Larson będzie zresztą nowatorska pod wieloma innymi względami. Jako pierwsza jaskółka nowego rozdziału w filmowym uniwersum Marvela, nie tylko po raz pierwszy opowie o superbohaterce, ale też po raz pierwszy zostanie wyreżyserowana (częściowo) przez kobietę na podstawie scenariusza napisanego przez kobiety.

Za kamerą staną bowiem Anna Boden i Ryan Fleck, zaś za scenariusz odpowiadają Meg LeFauve i Nicole Perlman. W tym kontekście data premiery filmu wydaje się wręcz oczywista. Film zadebiutuje na ekranach kin 8 marca 2019 roku, przygotowując superbohaterce grunt przed jej pojawieniem się w „Avengers 4” w maju 2019.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.