Cara Delevingne nie wystąpi w „Legionie Samobójców 2”

Sergiusz Kurczuk
19.07.2017 10:11
Cara Delevingne nie wystąpi w „Legionie Samobójców 2” Fot. EastNews/JUSTIN TALLIS

Enchantress, członkini Legionu Samobójców najprawdopodobniej nie pojawi się w drugiej części filmu. Wcielająca się w nią Cara Delevingne zdradziła, dlaczego nie zobaczymy jej postaci w sequelu.

Jeśli spodziewacie się, że Cara Delevingne pojawi się jako Enchantress w drugiej części „Legionu Samobójców”, to się rozczarujecie. Modelka wyznała w rozmowie z „USA Today”, że najprawdopodobniej nie wystąpi w sequelu filmu. Powód jest jasny prozaiczny i wynika z fabuły pierwszej części filmu.

To było doświadczenie, które zmieniło moje życie i oczywiście wystąpiłabym w kolejnym filmie, ale nie wydaje mi się, że miałoby to sens w kontekście postaci. Prawdopodobnie i tak będę na planie, żeby się ze wszystkimi spotkać.

Mówi się trudno. Modelka nie będzie miała czasu rozpaczać, bo ma już w planach kolejne filmy. Delevingne tak naprawdę wcieliła się w dwie postaci - June Moone i jej alter ego Enchantress. Moon, wypowiadając starożytne zaklęcie przeistoczyła się w niebezpieczną czarodziejkę, która zawładnęła jej ciałem. Z czasem stałą się prawdziwym zagrożeniem, z którym musieli poradzić sobie inni członkowie Legionu Samobójców.

Mimo potężnej mocy Enchantress posiadała słabość - serce. Czarodziejce udało się wykraść organ z rąk rządu. Odzyskała wtedy pełną moc i pokiereszowała Midway City. Zniszczenie serca Enchantress przez Legion uwolniło Moon od klątwy, dzięki czemu mogła wrócić w ramiona ukochanego Ricka Flagga.

Modelka mogłaby więc wystąpić jedynie jako Moon, ale prawdopodobnie miłosny wątek dowódcy Legionu nie będzie kontynuowany w sequelu. Na razie podano tytułu drugiej części. Nie jest też znana data premiery, ale prawdopodobnie będzie to jeden z pierwszych miesiąców 2020 roku.

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.