13.06.2019 11:58

Carla Gugino powróci w 2. sezonie "Nawiedzonego domu na wzgórzu"?

2. sezon "Nawiedzonego domu na wzgórzu" jest już potwierdzony. Poznajcie najnowsze informacje dotyczące nadchodzącej serii.

2. sezon "Nawiedzonego domu na wzgórzu"
fot. kadr z wideo

Serial "Nawiedzony dom na wzgórzu" produkcji Netfliksa jest oparty na powieści Shirley Jackson pod tym samym tytułem. Produkcja przedstawia historię rodziny, która zmaga się ze wspomnieniami o starym, nawiedzonym domu i wydarzeniach, które zmusiły ją do opuszczenia go. Widzowie, którzy tęsknią za tym dreszczykiem, z pewnością ucieszą się z informacji, że 2. sezon "Nawiedzonego domu na wzgórzu" pojawi się na Netfliksie.

2. sezon "Nawiedzonego domu na wzgórzu" - obsada

Fanów zastanawia, kto pojawi się w kolejnym sezonie serialu. Carla Gugino, aktorka znana z pierwszej serii, udzieliła niedawno wywiadu, w którym zdradziła parę szczegółów. Kolejna część "Nawiedzonego domu na wzgórzu" będzie oparta na powieści "W kleszczach lęku" Henry'ego Jamesa. Okazuje się bowiem, że w następnej serii "Nawiedzonego domu na wzgórzu" zobaczymy jedną albo nawet dwie postaci. Co sądzi o tym Carla Gugino?

"

Cóż, nie mogę teraz niczego powiedzieć poza tym, że Mike i ja uwielbiamy ze sobą współpracować i jeśli mamy tylko taką możliwość i okazję, od razu z niej korzystamy [...]. Rozmawiamy teraz dużo o tym i zobaczymy, czy wszystko pójdzie zgodnie z planem. Jedyne co mogę powiedzieć jest to, że niesamowicie się cieszę z okazji 2. sezonu i z tego, co zrobi Mike. "

Fot. Materiały prasowe
Fot. Materiały prasowe
Przeczytaj także "The Haunting of Bly Manor" - drugi sezon "Nawiedzonego domu na wzgórzu" potwierdzony, znamy szczegóły

2. sezon "Nawiedzonego domu na wzgórzu" - kiedy premiera?

Drugi sezon serialu będzie nosił tytuł "The Haunting of Bly Manor". Nie wiadomo jeszcze dokładnie, kiedy odbędzie się premiera i kto dołączy do obsady. Wszystko wskazuje na to, że serial zadebiutuje w 2020 roku na platformie Netflix.

Zobacz także: Top 10 najstraszniejszych horrorów o duchach

Tagi: Netflix Nawiedzony dom na wzgórzu