Carrie Fisher przedawkowała kokainę, heroinę i morfinę?

Robert Skowronski
20.06.2017 09:41
Carrie Fisher przedawkowała kokainę, heroinę i morfinę? Fot. Sthanlee Mirador/Sipa USA/East News

Kolejne informacje z raportu koronera po autopsji Carrie Fisher są co najmniej niepokojące.

Carrie Fisher zmarła w wieku 60 lat 27 grudnia 2016 roku. Aktorka przeszła wcześniej rozległy zawał na pokładzie samolotu lecącego z Londynu do Los Angeles. Teraz, po kilku miesiącach od tamtych wydarzeń, udostępniane są informacje z biura koronera w Los Angeles. Dowiedzieliśmy się, że bezpośrednią przyczyną śmierci odtwórczyni roli księżniczki Lei był bezdech podczas snu.

Na jaw wyszły kolejne informacje, które każą zadać pytanie czy Carrie Fisher przedawkowała narkotyki czy też nawet targnęła się na swoje życie? Brzmi sensacyjnie, ale wcale nie nieprawdopodobnie zważywszy na fakt, że w ciele aktorki w czasie jej śmierci wykryto ślady kokainy, morfiny, kodeiny oraz oksykodonu. Analiza moczu wskazała dodatkowo obecność MDMA i heroiny. To zabójcza mieszanka narkotyków o przeciwstawnym działaniu, co poddaje w wątpliwość chęć aktorki do zwykłego „odprężenia się”.

Nie wyjawiono jak duże były dawki poszczególnych substancji, kiedy dokładnie zostały przyjęte i czy miały wpływ na odejście Carrie Fisher. Aczkolwiek już wcześniej informowano, że narkotyki mogły wywołać symptomy bezdechu.

Przypominamy, że zaledwie trzy dni po śmierci Carrie Fisher zmarła także jej matka, Debbie Reynolds. Kobiety zostały pochowane na cmentarzu Forrest Lawn Memorial Park w Los Angeles.

Już pewnego czasu wiadomo, że Carrie Fisher pojawi się w „The Last Jedi” jako generał Leia, gdyż udało się ukończyć sceny z jej udziałem. Mało tego jej rola w nadchodzącej części ma być większa niż w „Przebudzeniu Mocy”. Plotki mówiły o tym, że aktorka może powrócić w „Epizodzie IX” jako efekt komputerowy. Później sieć obiegła wieść, że Fisher faktycznie pojawi się na ekranie, ale nie będzie wskrzeszona za pomocą CGI. Według ostatnich nowin aktorka nie zjawi się w tej części gwiezdnej sagi.

Robert Skowronski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.