Castingi do „Avengers 4” sugerują śmierć jednego z głównych bohaterów

Kamil Kacperski
16.10.2017 12:00
Castingi do „Avengers 4” sugerują śmierć jednego z głównych bohaterów Fot. materiały prasowe

Marvel poszukuje osób, które mają uczestniczyć w scenie pogrzebowej jako statyści. Czy to znaczy, że któryś z bohaterów zapłaci życiem za obronę Ziemi?

W sierpniu 2017 roku ruszyły zdjęcia do niezatytułowanych jeszcze „Avengersów 4”. Natomiast 15 października na Facebookowej stronie Central Georgia Casting, Marvel umieścił ogłoszenie, w którym poszukuje stażystów do sceny żałobnej.

Wymagania nie są jakieś szczególnie wygórowane – trzeba mieć ukończone 18 lat:

Żałobnicy: Poszukujemy kobiet i mężczyzn powyżej 18 roku życia I o każdym kolorze skóry, którzy mieliby zagrać żałobników. Szukamy osób z dobrymi cechami charakterystycznymi i ekspresyjnymi twarzami. Zdjęcie zostanie wybrane przez reżyserów filmu! Dostępne rozmiary ubrań: mężczyźni do rozmiaru 44, kobiety sukienki rozmiar 0-8. TYLKO NOWE TWARZE! Jeżeli brałeś/aś już udział w produkcji to podziękujemy. ŻADNYCH WYJĄTKÓW!

Tak jak wspomniałem nie są to bardzo specyficzne wymagania. Jednak sam fakt tego, że taka scena będzie w filmie nasuwa jeden wniosek – skoro ma być pogrzeb, to prawdopodobnie ktoś umarł. Ostatnio tę nieprzyjemną ceremonię widzieliśmy w „Kapitanie Ameryce: Wojnie Domowej”. Wtedy w filmie zmarła Peggy Carter, czyli pierwsza miłość Steve’a Rogersa. Ciekawi nas, z kim teraz Marvel „nie przedłuży umowy”.

Potencjalnych kandydatów jest wielu. Być może śmierć nastąpi w poprzedzających czwartą część przygód bohaterów, czyli w „Avengersach: Infinity War”?  W końcu według zapowiedzi w filmie ma wziąć udział ponad 32 superbohaterów, a i sam Kevin Feige zapowiadał, że nie wszyscy przeżyją spotkanie z Thanosem. To również podczas „wojny nieskończoności” po raz pierwszy na ekranie spotkają się Avengersi, Strażnicy Galaktyki, Doktor Strange oraz Spider-man.

Najbliższym Marvelowym filmem jest „Thor: Ragnarok”, który premierę w Polsce ma już 27 października 2017 roku. Natomiast „Avengers: Infinity War” ukaże się w kinach 25 kwietnia 2018 roku.  

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.