Catherine Deneuve trafiła do szpitala. Stan aktorki jest poważny

06.11.2019 14:50
Catherine Deneuve trafiła do szpitala. Stan aktorki jest poważny Fot. . JOHN MACDOUGALL/AFP/East News

76-letnia aktorka trafiła do szpitala w Paryżu. Okazuje się, że stan aktorki jest poważny.

Catherine Deneuve to legenda francuskiego kina. Aktorka od zawsze zachwycała większość swoim talentem i urodą i mimo swojego wieku nie spieszy się do odejścia na emeryturę. Jednak w nocy z 5 na 6 listopada aktorka trafiła do szpitala. Gazeta "El Periódico de Catalunya" podaje, że stan aktorki jest określany jako poważny i konieczne jest przeprowadzenie szeregu badań. Co było przyczyną pogorszenia się stanu aktorki?

Catherine Deneuve trafiła do szpitala. Stan aktorki jest poważny

Okazuje się, że Deneuve zasłabła w swoim domu. Jak podaje Wprost.pl, Catherine trafiła do szpitala najprawdopodobniej w wyniku przemęczenia. Ostatnimi czasy aktorka bardzo dużo pracuje. Deneuve pracowała na planie najnowszego filmu Emmanuelle Bercot "De son vivant", którego premiera ma się odbyć w 2020 roku. Kobieta jest bliską przyjaciółką projektanta Yves-Saint Laurent i angażuje się w wiele modowych eventów.

Przeczytaj także
Catherine Deneuve Fot. Eric Catarina/Starface/STARFACE PHOTO /East News

Catherine Deneuve jest nazywana pierwszą damą kina francuskiego. Aktorka zadebiutowała w 1956 roku w filmie "Les collégiennes". Jednak przełomem w jej karierze okazała się rola w musicalu "Parasolki z Cherbourga" Jacques’a Demy. Catherine można było również oglądać w filmie Romana Polańskiego "Wstręt".

Zobacz także: Morderstwo Sharon Tate. W jakich okolicznościach zginęła żona Romana Polańskiego? 

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.