Cezary Pazura jako Jack Sparrow w „Piratach z Karaibów: Zemście Salazara”

Robert Skowronski
28.04.2017 10:01
Cezary Pazura jako Jack Sparrow w „Piratach z Karaibów: Zemście Salazara” Fot. kadr z wideo

Wiele osób chciałoby być Johnnym Deppem. Cezary Pazura dostał taką możliwość dubbingując słynny postrach mórz w filmie „Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara”.

Odtwórca roli Jurka Kilera ma bogate doświadczenie również jako aktor głosowy. Pazura dubbingował już takie filmy, jak „Epoko lodowcowa”, „Asterix na olimpiadzie”, „Gnomeo i Julia”, „Gang Wiewióra” i wiele innych. Mało tego miał on już okazję użyczyć głosu postaci granej przez Deppa, gdyż dubbingował Szalonego Kapelusznika w „Alicji w Krainie Czarów” i „Alicji po drugiej stronie lustra”.

Cezary Pazura już od dłuższego czasu jest bardzo aktywny w serwisie YouTube. Tam też opublikował wideo ze swojej wizyty w studiu SDI Media. To też lekcja historii polskiego dubbingu. Pazura opowiada o starej szkole podkładania głosu, jak i odsłania tajemnice współczesnej realizacji.

Zobaczcie pracę wujka Czarka przy wcielaniu się w postać Jacka Sparrowa w „Piratach z Karaibów: Zemście Salazara”:

Jak łatwo się domyślić obraz w reżyserii Joachima Roenninga i Espena Sandberga trafi 26 maja 2017 roku do polskiej dystrybucji w dwóch wersjach językowych. Podobnie też było z „Legionem samobójców”, w którym Jared Leto przemawiał głosem Borysa Szyca.

Kogo jeszcze usłyszymy w polskiej wersji językowej? Tego jeszcze nie wiemy, ale postaci do zdubbingowania jest całe mnóstwo, gdyż w obsadzie dzieła znalazły się takie osoby, jak: Orlando Bloom, Geoffrey Rush jako Barbossa, Kevin McNally w roli Joshameego Gibbsa, Stephen Graham jako Scrum, Keira Knightley, Kaya Scodelario, Brenton Thwaites i Golshifteh Farahani. Na ekranie ma się również pojawić Paul McCartney, który zagra zupełnie nową postać.

 

Robert Skowronski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.