Chadwick Boseman połączy siły z twórcami „Avengers: Infinity War” w nowym filmie

Natalia Hluzow
12.07.2018 13:39
Chadwick Boseman połączy siły z twórcami „Avengers: Infinity War” w nowym filmie Fot. AFP/EAST NEWS; Lumeimages, PacificCoastNews/EAST NEWS

Po trzech wspólnych filmach Chadwick Boseman i bracia Russo ponownie połączą siły. Tym razem nie odbędzie się to jednak w ramach MCU. Znany z roli Black Panthera aktor wystąpi w thrillerze „17 Bridges”.

Po gigantycznym sukcesie „Avengers: Infinity War” oraz w oczekiwaniu na kolejny hit w postaci „Avengers 4”, bracia Russo szykują kolejny film z udziałem Chadwicka Bosemana. Tym razem nie wystąpią jednak w roli reżyserów, lecz producentów, którzy będą czuwali nad filmem „17 Bridges”.

black panther Fot. foto: kadr z filmu "Avengers: Infinity War"

Chadwick Boseman gwiazdą filmu „17 Bridges”

Na razie niewiele wiadomo o nowym projekcie braci Russo i Chadwicka Bosemana, poza tym, że „17 Bridges” ma być kryminalnym thrillerem ukazującym wyścig z czasem. Gwiazda „Black Panthera” wcieli się w okrytego złą sławą detektywa z Nowego Jorku zaangażowanego w pościg za zabójcą policjantów, który ma być dla niego szansą na odkupienie.

Reżyserią „17 Bridges” zajmie się Brian Kirk, który ma na swoim koncie reżyserię odcinków „Gry o tron”, „Dynastii Tudorów”, „Luthera” czy „Zakazanego imperium”. Scenariusz napisze Adam Mervis („The Philly Kid”). Boseman, prócz tego, że wcieli się w główną rolę, będzie także towarzyszył twórcom „Avengers: Infinity War” jako współproducent.

Przedstawiciele studia STXfilm, które będzie czuwało nad projektem, są szczęśliwi, że udało im się zgromadzić taki zespół. Jak powiedział Adam Fogelson, prezes studia:

Ostre instynkty i niezaprzeczalna charyzma Chadwicka Bosemana w „Black Pantherze” urzekły miliony ludzi na całym świecie, zaś Joe i Anthony Russo tchnęli powiew nowej energii w kino akcji takimi filmami jak „Avengers: Infinity War”. Ich unikalne i inteligentne podejście do robienia filmów wymyka się schematom. W połączeniu z Brianem Kirkiem za kamerą, ten film zapowiada się na coś znacznie więcej niż typowa popcornowa rozrywka.

Zdjęcia mają rozpocząć się jeszcze we wrześniu 2018 roku. Data premiery nie jest jeszcze znana. 

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.