Channing Tatum i piesek błyszczą w komedii akcji "Dog". Zobaczcie zabawny zwiastun

18.11.2021 11:58
Channing Tatum i piesek błyszczą w komedii akcji "Dog". Zobaczcie zabawny zwiastun Fot. ANGELA WEISS/AFP/East News

W sieci pojawił się właśnie zwiastun filmu "Dog" z Channingiem Tatumem i pieskiem w rolach głównych. Zobaczcie zapowiedź komedii akcji.

Channing Tatum i pies ratują siebie nawzajem w zwiastunie filmu DOG

Były żołnierz Briggs (Channing Tatum) i były żołnierz Lulu (śliczny owczarek belgijski) muszą połączyć siły, by dostać się na pogrzeb byłego właściciela zwierzaka - tak w dużym skrócie możemy opisać fabułę nadchodzącego filmu "DOG", którego zwiastun właśnie trafił do sieci.

Polecamy

Ten zapowiada nam sympatyczną komedię o dwójce skrzywdzonych przez los i nieco zagubionych stworzeń, z których jedno jest "brudnym zwierzakiem, nie nadającym się do życia z ludźmi", a drugie "jest... psem". Zobaczcie zwiastun produkcji:

Channing Tatum jest również współreżyserem produkcji (wraz z Reidem Carolinem), którą wyda studio MGM. W obsadzie filmu zobaczymy pojawili się również: Jane Adams, Kevin Nash, Q’orianka Kilcher, Ethan Suplee, Emmy Raver-Lampman, Nicole LaLiberté, Luke Forbes i Ronnie Gene Blevins.  

Polecamy

Tatum skomentował tworzenie produkcji, żartując, że to film dla osób, które chcą zobaczyć jak gryzie go pies:

Proces tworzenia tego filmu to była jedna z najbardziej szalonych podróży w moim życiu! Jeśli chcecie zobaczyć, jak gryzie mnie pies, to moim zdaniem film będzie dla was zabawny!

Film "DOG" pojawi się w kinach w lutym 2022 roku.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.