21.07.2017 10:32

Charlize Theron odrzuciła rolę Wonder Woman?

Zdobywczyni Oskara za rolę w filmie „Monster” dostała propozycję zagrania w „Wonder Woman”. 

Charlize Theron odrzuciła rolę Wonder Woman?
foto: kadr z filmu + Ed Wood pejnta

Niewiele brakowało, a Gal Gadot mogła nie byłaby największym atutem filmu o amazońskiej wojowniczce. Reżyserka „Wonder Woman”, Patty Jenkins, próbowała zaangażować do swojego filmu Charlize Theron. Obie panie współpracowały ze sobą wcześniej przy okazji filmu „Monster” z 2003 roku i od tamtej pory są bliskimi przyjaciółkami. Niestety gwiazda „Atomic Blonde” nie była w stanie dołączyć do jak na razie najwyżej ocenianego projektu Kinowego Uniwersum DC:

"

Nie, nie pojawiłam się w „Wonder Woman”. Jesteśmy przyjaciółkami i darzymy się ogromnym szacunkiem. Ona przyszła do mnie z propozycją, ale w tamtym czasie pracowałam chyba nad czymś innym lub coś mi wypadło. Nie pamiętam już. Na pewno był powód, dla którego nie mogłam tego zrobić. "

Biorąc pod uwagę ostatnie wyczyny Charlize Theron, jest więcej niż pewne, że z jej udziałem ostatnia odsłona kinowego uniwersum DC byłaby jeszcze lepsza. W sieci pojawiła się sama spekulacji na temat tego, kogo miałaby zagrać – czy tytułową superbohaterkę, królową Hippolitę lub Antiope. Najbardziej prawdopodobnym scenariuszem wydaje się ostatnia opcja, tym bardziej, że aktorka, która zagrała Antiope (Robin Wright) w jakimś sensie lekko przypomina Theron.

Zdobywczyni Oskara jest ostatnio na ustach wszystkich. Chris Hemsworth wyraził opinię, że widziałby ją w roli nowego Jamesa Bonda. Miałoby to sens, bo śmiało możemy nazwać Theron królową kina akcji. Po jej znakomitym występie w filmie „Mad Max: Na drodze gniewu”, obecnie zbiera bardzo dobre opinie za swoją rolę w „Atomic Blonde”, którego premiera odbędzie się 28 lipca 2017 roku. Już dłuższy czas nie widzieliśmy na ekranie bohaterki, która rozprawia się z bandziorami w tak widowiskowy sposób, jak postać Theron. Nie można zapomnieć również, że aktorka pojawiła się także w 8. części„Szybkich i wściekłych”. Spodobała się tak bardzo, że producenci rozważają nawet stworzenie spin-offa z jej postacią. Im więcej jej na dużym ekranie, tym lepiej dla nas. 

Żałujecie, że Charlize Theron nie pojawiła się w filmie?

Kamil Dachnij
Tagi: News Wonder Woman