Chcecie wystąpić w „Avengers 4”? Ruszyły castingi na dublerkę tyłka Scarlett Johansson

Kamil Kacperski
16.08.2018 13:49
Chcecie wystąpić w „Avengers 4”? Ruszyły castingi na dublerkę tyłka Scarlett Johansson Fot. kadr z filmu

Agencja castingowa Central Casting zaprasza kobiety w przedziale wiekowym 20-30 do wzięcia udziału w przesłuchaniu na bycie dublem pośladków i ciała Scar Jo. Zdjęcia odbędą się we wrześniu i październiku 2018 roku w Atlancie. Któraś z pań reflektuje? 

Bracia Russo wciąż ciężko pracują nad 4. częścią „Avengers”, w którym dzielni superbohaterzy będą musieli ponownie stawić czoła potężnemu Thanosowi, który pod koniec „Infinity War” spowodował, że życie straciła połowa wszystkich istot we wszechświecie. Wśród nich znaleźli się nasi starzy znajomi, tacy jak wszyscy Strażnicy Galaktyki (oprócz Rocketa), Spider-Man, Doktor Strange, Black Panther, czy Winter Soldier. Kolejny film będzie opowiadał o tym, w jaki sposób Iron Man i spółka poradzą sobie z przywróceniem kosmosu do stanu sprzed pstryknięcia Szalonego Tytana. 

Wygląda na to, że film wciąż jest kręcony - przynajmniej tak możemy wnioskować po ogłoszeniu, które pojawiło się na stronie Central Casting, a konkretnie oddziału znajdującego się w Atlancie. Mianowicie agencja poszukuje dublerki ciała i tyłka dla kobiety o blond włosach, mającej około 160 cm wzrostu, dość szczupłej i w przedziale wiekowym 20-30. Oprócz tego projekt nosi nazwę „Mary Lou”, który jest tytułem roboczym „Avengers 4”, więc wszystko się zgadza - Casting Central chce znaleźć kogoś, kto wcieli się w Black Widow/Scarlett Johansson. 

Dublerka dla pośladków Scarlett Johansson poszukiwana!

Dlaczego chodzi o Black Widow? Ponieważ w wymaganiach zdjęciowych poproszono o zdjęcie tylnej części ciała w legginsach lub innych przylegających do ciała spodniach w kolorze czarnym. Czarne obcisłe ciuszki, blond włosy, niewysoka postura? To brzmi dokładnie jak postać Scarlett Johansson. Jeżeli jesteście zainteresowane, to tak prezentuje się całe ogłoszenie:

DUBLERKA CIAŁA/TYŁKA

Praca na kilka dni, zaczyna się od września
Lokacja: Fayetteville, Georgia
Płaca: 125 dolarów/10 godzin

Central Casting poszukuje foto-dublerki do pracy nad ekscytującym projektem. Zdjęcia zaczną się na początku września, ale powinnaś mieć wolne również i w październiku. Wywiad i przymierzanie strojów odbędą się w ciągu następnych 2 tygodni. Zdjęcia będą się odbywały w Fayetteville oraz w Atlancie. Doświadczenie jest wskazane. MUSISZ spełniać następujące kryteria:

Kobieta #1: kobieta o rysach kaukaskich, lat 20-30, wzrost 160-165, biust 32B-32D, pas 25-27, biodra 36-38, rozmiar sukienki 0-4. Kolor włosów: BLOND

Avengers 4 - kiedy premiera?

Wygląda na to, że reżyserowie potrzebują zrobić kilka tygodni dokrętek z postacią Scarlett Johansson. W przypadku innych filmów te sławetne „dokrętki” oznaczają często, że twórcy muszą ratować film, ale patrząc na historię współpracy braci Russo z Marvel Studios, jest to raczej sposób na upewnienie się, że zrobią najlepszy film, jaki będą w stanie. Jakie będą tego efekty? Tego dowiemy się już pod koniec kwietnia 2019 roku, kiedy film „Avengers 4” trafi do kin. 

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.