Chcecie zobaczyć coś strasznego? Oto Cezary Pazura jako Neo w "Matriksie" [WIDEO]

09.04.2020 10:20
Chcecie zobaczyć coś strasznego? Oto Cezary Pazura jako Neo w "Matriksie" [WIDEO] Fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Istnieją przeklęte obrazki i filmiki, których nigdy nie powinniśmy zobaczyć, np. taśma z "The Ring" i śmierć w ciągu 7 dni. Poniższe wideo należy mniej więcej do tej samej kategorii.

Może trochę przesadzamy - raczej po obejrzeniu poniższego wideo nikt do was nie zadzwoni i nie poinformuje was o śmierci w ciągu 7 dni. Przynajmniej taką mamy nadzieję. Zobaczenie wideo skrzywi was jednak do końca życia i nic na to nie możemy poradzić. A co takiego strasznego jest w tym filmiku? Cezary Pazura w roli Neo z "Matriksa". 

Cezary Pazura jako Neo w Matriksie

Żeby nie było - Cezary Pazura jest świetnym aktorem, a jego role w "Kilerze", "Chłopaki nie płaczą", czy "13. Posterunku" są kultowe i na zawsze pozostaną jednymi z najlepszych komediowych występów w historii polskiej kinematografii.

Niestety, jego krzywo wklejona twarz w "MATRIX - CEZARY PAZURA JAKO NEO [DEEPFAKE]" jest po prostu wstrętna:

Przeczytaj także

Na szczęście twórca deepfake'a ma na koncie wideo, pod którym możemy się podpisać wszystkimi kończynami. Grzechy zostają wybaczone:

Przeczytaj także
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.