Chris Evans jako sadystyczny dentysta w remake'u "Sklepiku z horrorami"

25.02.2020 11:41
Chris Evans jako sadystyczny dentysta w remake'u "Sklepiku z horrorami" Fot. FilmNation Entertainment - Media/Collection Christophel/East New

Według najnowszych informacji, twórcy remake'u horroru "Sklepik z horrorami" planują obsadzić w jednej z ról gwiazdora filmów Marvela - Chrisa Evansa.

Przez lata Chris Evans był kojarzony z rolą Kapitana Ameryki. Po premierze filmu "Avengers: Endgame" aktor może w końcu zerwać z łatką harcerzyka i zaprezentować swój talent w bardziej nieoczywistych produkcjach. Wygląda na to, że niedługo zobaczymy go w kinie grozy. Twórcy nowej wersji "Sklepiku z horrorami", chcą obsadzić Evansa w jednej z ról.

"Sklepik z horrorami" - Chris Evans jako sadystyczny dentysta?

Jak podaje The Hollywood Reporter, przedstawiciele Warner Bros. zamierzają obsadzić Evansa w roli dentysty-psychopaty. Aktor prowadzi obecnie rozmowy z producentami filmu, w tym Gregiem Berlantim, pracującym remake horroru od kilku lat. Coś zdecydowanie jest na rzeczy, ponieważ sam aktor udostępnił na Twitterze artykuł na ten temat, komentując go emotikoną zęba.

Według doniesień Evans ma zagrać postać Orina Scrivello - dentysty-sadysty, w którego w filmie z 1986 roku wcielał się Steve Martin. Odtwórca Kapitana Ameryki to nie jedyna gwiazda Marvela, która jest brana pod uwagę przez twórców nowego "Sklepiku z horrorami". Scarlett Johansson również negocjuje warunki umowy z twórcami filmu. Ma zagrać postać Audrey, granej w poprzedniej wersji przez Ellen Green. W filmie ma również wystąpić Taron Egerton, który ma szansę wcielić się w Seymoura. Jedynym potwierdzonym członkiem obsady jest Billy Porter, który użyczy głosu wielkiej morderczej muchołówce.

Przeczytaj także

"Sklepik z horrorami" - kiedy premiera filmu?

Oryginalna wersja horroru zadebiutowała w 1960 roku. Po 26 latach powstał remake w reżyserii Franka Oza. Już niedługo powstanie nowa wersja, którą oprócz Berlantiego zajmą się Marc Platt i Sarah Schechter. Na razie nie wiadomo, kiedy nowy "Sklepik z horrorami" trafi do kin. Zdjęcia do filmu mają ruszyć latem 2020 roku.

Przeczytaj także

Zobacz też: Horrory 2020: jakie filmy grozy zadebiutują w 2020 roku?

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.