30.11.2018 15:58

Chris Evans jednak będzie jeszcze Kapitanem Ameryką? Tak twierdzi reżyser "Avengers Inifnity War"

Podczas ostatniego panelu dyskusyjnego zorganizowanego z okazji pokazu "Avengers: Infinity War" reżyser filmu Joe Russo stwierdził, że Evans jeszcze powróci do MCU. 

Kapitan Ameryka
foto: kadr z filmu

Reżyserzy "Avengers: Infinity War" podczas panelu dyskusyjnego zorganizowanego po specjalnym pokazie filmu porozmawiali z fanami i dziennikarzami bardziej "spoilerowo". W sesji Q&A bracia Russo potwierdzili m.in. że Loki zginął naprawdę. W jednym z wywiadów z gazetą "USA Today", Joe Russo stwierdził zaś, że Chris Evans jeszcze nie odwiesił tarczy na kołek. Reżyser nie chciał dokładnie zdradzać o co mu chodzi, ale stwierdził, że fani niedługo dowiedzą się o co mu chodzi. 

Evans kilka miesięcy po premierze "Avengers: Infinity War", a konkretnie w październiku 2018 roku, Evans napisał emocjonalnego tweeta, w którym potwierdził, że zakończył już pracę nad "Avengers 4". Podziękował fanom i wszystkim osobom pracującym nad filmami. Jednak zdaniem Joe Russo:

"

To było bardzo bardziej emocjonalne dla niego, niż dla nas, ponieważ on jeszcze z tym nie skończył. Nie będę tłumaczył o co mi chodzi, ale fani niedługo sami rozszyfrują o czym gadam. "

Chris Evans jednak nie skończył z Kapitanem Ameryką?

Russo nie chciał dalej komentować sprawy z Chrisem Evansem. Jedno jest pewne - jego słowa zdecydowanie zdobędą zainteresowanie ze strony fanów MCU. W końcu pierwsze doniesienia o tym, że aktor skończy przygodę z Kapitanem Ameryką na "Avengers 4" pojawiły się już w marcu 2018 roku, czyli jeszcze przed premierą "Avengers: Infinity War". Wówczas stwierdził, że chciałby odejść z pracy sam, niż zostać później zwolnionym. 

Koniec "Avengers: Infinity War" był tragiczny dla świata Marvela. Przy życiu pozostali tylko oryginalni Avengers, War Machine, Nebula, Rocket i Ant-Man. Reszta herosów wyparowała wraz z pstryknięciem Thanosa. Jedna z teorii twierdzi, że bohaterowie będą musieli oddać swoje życie za to, by przywrócić swoich poległych kompanów. To jednak nie zgadza się z wypowiedzią Joe Russo, bo w końcu rzekomo Evans nie skończył jeszcze występów w roli Kapitana Ameryki. 

Kapitan Ameryka w Avengers 4 

A może Evansowi od początku chodziło o to, że nie będzie się już wcielał w Kapitana, ponieważ jego postać zmieni pseudonim? W końcu komiksowy Kap nazywał siebie Nomadem, a raz nawet stał się szefem T.A.R.C.Z.Y. i od tamtej strony był znany jako dyrektor Rodgers. Może taka jest jego przyszłość? Tego dowiemy się dopiero w kwietniu 2019 roku, kiedy "Avengers 4" trafi do kin. 

Kamil Kacperski
Tagi: Kapitan Ameryka Marvel Avengers: Infinity War Chris Evans