03.07.2020 15:14

Chris Evans już tęskni za Marvelem. Czy to znaczy, że powróci jeszcze do roli Kapitana Ameryki?

Chris Evans, najlepiej znany z roli Kapitana Ameryki w filmach Marvel Cinematic Universe, zdradził że już tęskni za swoją rolą i pracą dla Marvela. Czy to oznacza, że w przyszłości zobaczymy go jeszcze w słynnej roli?

Chris Evans już tęskni za Marvelem. Czy to znaczy, że powróci jeszcze do roli Kapitana Ameryki?
fot. Marvel Studios/Collection Christophel/East News

Chris Evans udzielił niedawno wywiadu magazynowi Backstage. W trakcie rozmowy zdradził, że już tęskni za pracą nad blocbkbusterami z cyklu Marvela. Evans wystąpił łącznie w 7 filmach MCU. W 2011 roku w filmie „Kapitan Ameryka: Pierwsze starcie”, w jego dwóch sequelach, a także czterech filmach z serii „Avengers”, nie licząc cameo w filmie "Thor: Mroczny świat".

Thanos
Thanos
Przeczytaj także Czy Kamienie Nieskończoności powrócą w kolejnych filmach? Oficjalne stanowisko Marvela

Chris Evans tęskni za rolą

"

„Kochałem pracę z Marvelem. Już za nią tęsknię. Nie można jednak zaprzeczyć, że jest coś niezwykle ekscytującego w kompletnej wolności i możliwości zaspokajania mojego artystycznego apetytu i podążania za dowolnymi projektami” – zauważył Evans. "

Aktor pożegnał się z rolą po wydarzeniach z filmu „Avengers: Koniec gry”, w którym jego bohater otrzymał idealne zakończenie. Zapowiedziany na sierpień erial „The Falcon and the Winter Soldier” opowie, co wydarzyło się po dramatycznym finale obrazu.

Nowe wideo z planu „Falcon and the Winter Soldier”
Nowe wideo z planu „Falcon and the Winter Soldier”
Przeczytaj także Nowe wideo z planu „Falcon and the Winter Soldier”

Warto przypomnieć, że zanim Evans został zaangażowany do roli Kapitana Ameryki, wystąpił w dwóch filmach z cyklu „Fantastyczna Czwórka”, również bazujących na komiksach Marvela.

Czytaj także: Syn Godzilli jest transseksualny. Japoński potwór staje w obronie osób LGBT [WZRUSZAJĄCE WIDEO] 

Chris tęskni za Marvelem. A Ty tęsknisz za Chrisem w roli Kapitana Ameryki?

Tagi: Newsy Film News Avengers Marvel Chris Evans