Chris Evans przypadkowo zdradził zakończenie "Avengers: Endgame" Anthony'emu Mackiemu

05.11.2019 11:09
Chris Evans przypadkowo zdradził zakończenie "Avengers: Endgame" Anthony'emu Mackiemu Fot. kadr z filmu "Kapitan Ameryka: Zimowy Żołnierz"

Gwiazdor MCU wcielający się w Kapitana Amerykę wystąpił niedawno w Tonight Show z Jimmym Fallonem, gdzie opowiedział sporo o pracy nad "Avengers: Endgame".

Niedługo przed kręceniem jednej z ostatnich scen "Avengers: Endgame", Anthony Mackie został niezbyt miło potraktowany przez swojego kolegę z planu, Chrisa Evansa. "Kapitan Ameryka" zdradził bowiem "Falconowi", że to właśnie on dostanie tarczę z wibranium, co oznacza, że Mackie będzie nowym Kapem. Na szczęście, ta krzywda została mu szybko wybaczona. 

Chris Evans zrujnował Anthony'emu Mackiemu zakończenie Avengers: Endgame

Cała sytuacja była bardzo przypadkowa - aktor, który wcielał się w Kapitana Amerykę pojawił się niedawno u Jimmy'ego Fallona, gdzie wyjaśnił całą sprawę i opowiedział, że całość nie była planowana i na szczęście skończyła się bardzo miło:

Kręciliśmy jeszcze w Atlancie i zaprosiłem kilka osób do mnie na oglądanie futbolu. Mackie był jedną z pierwszych osób, które się zjawiły. Nie wiedziałem, że nie czytał jeszcze scenariusza, więc mu powiedziałem, że: "Stary, ta nowa scena jest fantastyczna, prawda?". Wyraźnie zdziwiony odpowiedział mi: "Jaka scena?". Wyjaśniłem więc, że chodzi o tą, w w której daję mu tarczę. Mackie znowu się zdziwił: "Dajesz mi tarczę?". Pomyślałem wtedy: "O nie".

Przeczytaj także

Aktor wyjaśnił, że później szybko pobiegł do swojego pokoju po scenariusz, który oddał swojemu koledze po fachu:

Miałem okazję zobaczyć na własne oczy, jak pierwszy raz czyta scenę, w której otrzymuje tarczę. Mackie był taki szczęśliwy, że od razu poczułem: "Kurcze, chyba właśnie okradłem z tego momentu Kevina Feige". Ale to było tak miłe, że mogłem się z nim tym podzielić. Oprócz tego to świetne, że przekazaliśmy sobie pałeczkę nie tylko na planie, ale też poza nim. Mackie na to zasłużył.

I chociaż teraz to Anthony Mackie będzie dzierżył tarczę Kapitana Ameryki, to postać wciąż będzie znana jako The Falcon. Aktor przyznał, że może się doczekać zmiany stroju, ale nie pseudonimu. Kolejne przygody Sama Wilsona zobaczymy w serialu "The Falcon and Winter Soldier", który zadebiutuje na Disney+ już jesienią 2020 roku. 

Zobacz także: Anthony Mackie miał wystąpić w "Spider-Manie: Far From Home". Nie zagrał przez Toma Hollanda

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.