Avengers: Endgame - Chris Evans o ulubionym superbohaterze

Sergiusz Kurczuk
27.03.2019 14:48
Chris Evans|undefined Fot. PA Wire/Press Association Images/EAST NEWS

Chris Evans od wielu lat wciela się w postać Kapitana Ameryki. Pojawi się również w "Avengers: Endgame". Aktor zdradził, który superbohater był idolem jego dzieciństwa. Odpowiedź zaskakuje.

Zanim Chris Evans zagrał w Steve'a Rogersa, lepiej znanego jako Kapitan Ameryka, wystąpił w roli innego superbohatera. W 2005 roku wcielił się po raz pierwszy w Human Torcha w filmie "Fantastyczna Czwórka". Seria nie cieszyła się zbyt dużym uznaniem fanów, podobnie zresztą jak rola Evansa. Kiedy ogłoszono, że aktor wystąpi w tytułowej roli w produkcji "Kapitan Ameryka: Pierwsze starcie", miłośnicy bohatera mieli mieszane uczucia. Sukces trzech części filmów o Capie i jego występy w serii "Avengers" potwierdzają jednak, że w produkcjach Marvel Studios spisał się znakomicie. W związku ze zbliżającą się premierą filmu "Avengers: Endgame", Evans został zapytany o kilka szczegółów dotyczących jego osoby.

Przeczytaj także

"Avengers: Endgame" - Chris Evans o ulubionym superbohaterze

Aktor został zapytany w rozmowie z The Hollywood Reporter o ulubionego superbohatera z dzieciństwa. Okazuje się, że nie był nim ani Kapitan Ameryka, ani Human Torch.

Powiem, że Batman. Naprawdę go lubiłem. To znaczy, prawdopodobnie nie powinienem tego mówić, no wiecie - DC, mogę mieć kłopoty, ale te filmy z Michaelem Keatonem... Były czymś naprawdę wspaniałym. Więc tak, według mnie - Batman.

Evans wspomniał o serii "Batman" w reżyserii Tima Burtona, która do dziś cieszy się wielką popularnością.

Oczywiście fanatycy Marvela mogą się poczuć oburzeni, że ulubionym superbohaterem odtwórcy jednej z ikon MCU jest postać pochodząca z komiksów DC. Jednak obie części "Batmana" Burtona są na tyle popularne i zakorzenione w popkulturze, że Evansowi należy się wybaczenie.

To nie jedyny wątek, o który zapytano Evansa. Aktor opowiedział między innymi o ulubionej scenie walki z filmów Marvel Studios. Chodzi o moment z "Civil War", w którym Cap i Bucky wspólnie walczą z Iron Manem.

Czy podejrzenia fanów dotyczące śmierci Kapitana Ameryki w "Endgame" się potwierdzą? Przekonamy się już niebawem.

"Avengers: Endgame" - kiedy premiera?

Najnowsza produkcja braci Russo, opowiadająca o zwieńczeniu walki Avengers z Thanosem trafi do polskich kin 25 kwietnia 2019 roku. Którzy herosi zdołają pokonać Szalonego Tytana i przywrócić do życia poległych towarzysz? Odpowiedź na to pytanie poznamy za kilka tygodni.

>>Zobacz też: Czy Chris Evans pożegnał się z rolą Kapitana Ameryki?<<

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.