26.04.2018 14:35

Chris Hemsworth kupował Tomowi Hollandowi piwo podczas nagrań „Avengers: Infinity War”

Aktor przyznał, że kupował trunki młodszemu koledze w barze, ponieważ ten „wygląda, jakby miał 12 lat”.

Tom Holland i Chris Hemsworth
foto: MIGUEL CORDOBA/SIPA/EAST NEWS

Aktorzy uczestniczący w nagraniach „Avengers: Infinity War” starali bawić się jak najlepiej podczas pracy nad superprodukcją Marvel Studios. Przykładem tego jest opowieść przytoczona w jednym z ostatnich wywiadów przez Chrisa Hemswortha. Australijczyk wcielający się w Thora opowiedział dailystar.co.uk o tym, jak wyglądały wyjścia obsady do baru po ciężkim dniu pracy.

Najciekawszy fragment tej rozmowy dotyczy Toma Hollanda, który wciela się w Spider-Mana. Aktor, mimo tego, że ma 22 lata, miał duże problemy z własnoręcznym zakupieniem alkoholu. Hemsworth opowiedział, że inni Avengerzy pomagali młodszemu koledze w tym procederze:

"

Kiedy się ogoli na gładko, bidulek, Tom Holland wygląda jakby miał koło 12 lat i barmani nie chcą mu sprzedawać alkoholu w barze. Dlatego na zmianę mu kupowaliśmy piwa. Więc niby jest Avengerem i może pomóc w ratowaniu świata, ale nie wygląda na tyle dorosło, żeby kupić sobie browarka. "

Ile lat ma Tom Holland?

Taka sytuacja prawdopodobnie nie pomagała Hollandowi, który był głównym obiektem żartów Anthony'ego Mackiego (Falcon) i Sebastiana Stana (Zimowy Żołnierz). Ich śmieszkowanie zaczęło się już przy okazji promowania „Kapitana Ameryki: Wojny domowej”, w której Spider-Man zaliczył swój debiut w MCU. Głównie aktorzy nabijali się z jego wieku i nietypowego zachowania Hollanda:

"

Holland z jednej strony zachowuje się jakby miał 8 lat, bo wręcz musi co jakiś czas wypić swój soczek ze słomką, a z drugiej strony jakby miał 84 lata, bo nosi ze sobą chustkę do nosa. Dziwny Brytol. "

Toma Hollanda, Chrisa Hemswortha, Sebastiana Stana i Anthony'ego Mackiego widzowie mogą obejrzeć w filmie „Avengers: Infinity War”, który od 25 kwietnia 2018 roku wyświetlany jest w polskich kinach. Jeżeli jeszcze się zastanawiacie nad tym, czy warto zobaczyć film, to możecie się zapoznać z naszą recenzją produkcji Marvel Studios.

Kamil Kacperski
Tagi: Avengers Avengers: Infinity War