Chris Hemsworth kupował Tomowi Hollandowi piwo podczas nagrań „Avengers: Infinity War”

Kamil Kacperski
26.04.2018 14:35
Chris Hemsworth kupował Tomowi Hollandowi piwo podczas nagrań „Avengers: Infinity War” Fot. MIGUEL CORDOBA/SIPA/EAST NEWS

Aktor przyznał, że kupował trunki młodszemu koledze w barze, ponieważ ten „wygląda, jakby miał 12 lat”.

Aktorzy uczestniczący w nagraniach „Avengers: Infinity War” starali bawić się jak najlepiej podczas pracy nad superprodukcją Marvel Studios. Przykładem tego jest opowieść przytoczona w jednym z ostatnich wywiadów przez Chrisa Hemswortha. Australijczyk wcielający się w Thora opowiedział dailystar.co.uk o tym, jak wyglądały wyjścia obsady do baru po ciężkim dniu pracy.

Najciekawszy fragment tej rozmowy dotyczy Toma Hollanda, który wciela się w Spider-Mana. Aktor, mimo tego, że ma 22 lata, miał duże problemy z własnoręcznym zakupieniem alkoholu. Hemsworth opowiedział, że inni Avengerzy pomagali młodszemu koledze w tym procederze:

Kiedy się ogoli na gładko, bidulek, Tom Holland wygląda jakby miał koło 12 lat i barmani nie chcą mu sprzedawać alkoholu w barze. Dlatego na zmianę mu kupowaliśmy piwa. Więc niby jest Avengerem i może pomóc w ratowaniu świata, ale nie wygląda na tyle dorosło, żeby kupić sobie browarka.

Ile lat ma Tom Holland?

Taka sytuacja prawdopodobnie nie pomagała Hollandowi, który był głównym obiektem żartów Anthony'ego Mackiego (Falcon) i Sebastiana Stana (Zimowy Żołnierz). Ich śmieszkowanie zaczęło się już przy okazji promowania „Kapitana Ameryki: Wojny domowej”, w której Spider-Man zaliczył swój debiut w MCU. Głównie aktorzy nabijali się z jego wieku i nietypowego zachowania Hollanda:

Holland z jednej strony zachowuje się jakby miał 8 lat, bo wręcz musi co jakiś czas wypić swój soczek ze słomką, a z drugiej strony jakby miał 84 lata, bo nosi ze sobą chustkę do nosa. Dziwny Brytol.

Toma Hollanda, Chrisa Hemswortha, Sebastiana Stana i Anthony'ego Mackiego widzowie mogą obejrzeć w filmie „Avengers: Infinity War”, który od 25 kwietnia 2018 roku wyświetlany jest w polskich kinach. Jeżeli jeszcze się zastanawiacie nad tym, czy warto zobaczyć film, to możecie się zapoznać z naszą recenzją produkcji Marvel Studios.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.