19.01.2020 13:38

Chris Hemsworth stanie się prawdziwym superbohaterem w serialu dokumentalnym "Limitless"

Australijski gwiazdor "Avengers" nawiązał współpracę z National Geographic, w ramach której stanie się prawdziwym "superbohaterem". Poznaliśmy szczegóły produkcji "Limitless".

Chris Hemsworth stanie się prawdziwym superbohaterem w serialu dokumentalnym "Limitless"
foto: Invision/Invision/East News

Kolejne przygody Thora mają się pojawić w kinach pod koniec 2022 roku, ale nie oznacza to, że Chris Hemsworth zamierza siedzieć i czekać na Taikę Waititiego. Aktor został zaangażowany w projekt "Limitless", który ma opowiedzieć o prawdziwych "supermocach". Produkcja została zapowiedziana podczas Television Critics Association, a szczegóły dot. "Limitless" pojawiły się również na Twitterze. Serial dokumentalny ma się skupić na próbach odpowiedzenia na pytania dotyczące ludzkiego zdrowia, walki ze starzeniem się, czy radzeniu sobie z ekstremalnymi warunkami.

Chris Hemsworth stanie się superherosem w serialu Nat Geo

Sam Hemsworth ma być królikiem doświadczalnym, który będzie testował różne przełomowe biotechnologiczne rozwiązania. Każdy epizod ma przedstawić australijskiego aktora próbującego rozwiązać kolejny problem przedstawiony przez naukowców. Ci starają się znaleźć odpowiedzi na nurtujące pytania, a Hemsworth będzie wystawiany na różne próby rozlokowane dosłownie po całym świecie. 

Avengers: Endgame
Avengers: Endgame
Przeczytaj także "Thor: 4" - film ma być "większy głośniejszy i bardziej bombastyczny"

Sama inicjatywa wydaje się być skrajnie niebezpieczna i niezwykle wycieńczająca. Hemsworth w oficjalnym oświadczeniu przyznał jednak, że chociaż całość brzmi przerażająco, to chęć pomocy innym wygrała: 

"

W jakiś sposób zostałem przekonany do tego, by stać się królikiem doświadczalnym i przeżyć serie mentalnych oraz fizycznych wyzwań, rozsianych po całym globie. Wszystko oczywiście w imieniu nauki. Mamy nadzieję, że będziemy mogli znaleźć rozwiązania, które pomogą w przedłużeniu życia w szczęściu i zdrowiu. Produkcja rozpoczyna się niedługo, więc życzcie mi powodzenia. "

Niestety nie znamy większej ilości szczegółów. Jednym z producentów jest Darren Aronofsky, reżyser "Czarnego łabędzia", "Zapaśnika", czy "mother!". Data premiery "Limitless" jest nieznana. 

Taika Waititi i Natalie Portman
Taika Waititi i Natalie Portman
Przeczytaj także W "Thor: Love and Thunder" pojawi się dwójka Thorów. Waititi potwierdził informację

 

Tagi: News Chris Hemsworth