Chris Hemsworth świętował 10. urodziny filmu "Thor". Bardzo rozbawił fanów

13.05.2021 12:27
Chris Hemsworth świętował 10. urodziny filmu "Thor". Bardzo rozbawił fanów Fot. Invision/Invision/East News

W tym roku film "Thor" obchodzi swoje 10. urodziny. Z tej okazji Chris Hemsworth postanowił uczcić dekadę występów w produkcjach Marvel Studios, dzieląc się starymi zdjęciami.

Thor - Chris Hemsworth świętuje 10-lecie filmu

10 lat minęło jak jeden dzień. W 2011 roku na ekranach kin pojawił się "Thor" z Chrisem Hemsworthem i Tomem Hiddlestonem w rolach głównych. Od tamtego czasu obydwaj stali się ikonami Marvel Cinematic Universe, pojawiając się w kilku filmach (a Loki doczeka się nawet swojego własnego serialu na Disney+). Hemsworth postanowił uczcić swoją dekadę w MCU, udostępniając stare zdjęcia i... nagłówek. 

Polecamy

Widzimy bowiem artykuł z portalu Vulture, którego tytuł w wolnym tłumaczeniu na polski brzmi "Marvel rzuca kośćmi i do ról w Thorze wybiera kompletnie nieznanych aktorów". Dalej w treści artykułu czytamy, że za decyzją studia stały ograniczenia budżetowe - dziennikarz zakłada bowiem, że Marvel Studios chciał zaoszczędzić na aktorach i przeznaczyć więcej pieniędzy na efekty specjalne.

W tym roku mija 10 lat od premiery "Thora", kiedy to dwóch nieznanych chłopców dostało klucze do królestwa. To był kawał dzikiej jazdy i jak widzicie, nie postarzeliśmy się nawet o dzień!

Film "Thor" zarobił prawie 450 milionów dolarów na całym świecie, zdobywając pozytywne oceny od fanów oraz krytyków i przy okazji doczekał się też aż 3 kontynuacji. Całkiem nieźle, jak na film z "no-name'ami" w rolach głównych. 

Polecamy

Hemsworth powróci w filmie "Thor: Love and Thunder" od Taiki Waititiego, na temat którego aktor wypowiedział się w rozmowie z GQ Australia:

Jest na nas taka sama - jeśli nie większa - presja, żeby znowu odwrócić wszystko do góry nogami. Więc jest trochę ekscytacji, trochę nerwów, ale takich pozytywnych, motywujących nas. To sprawia, że staramy się do każdej sceny podejść od każdej możliwej strony.

"Thor: Love and Thunder" zadebiutuje w kinach już 6 maja 2022 roku. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.