Chris Hemsworth wystąpi w tajemniczym sequelu „Krokodyla Dundee”?!

Natalia Hluzow
23.01.2018 18:52
Chris Hemsworth wystąpi w tajemniczym sequelu „Krokodyla Dundee”?! Fot. materiały prasowe ze strony dundeemovie.com

Wciąż nie wiadomo, czy powstaje autentyczna kontynuacja „Krokodyla Dundee” czy to tylko żart, ale w sieci pojawił się zwiastun filmu z udziałem jednego z topowych współczesnych aktorów. 

Świat obiegła niedawno informacja, że - choć nikt o tym nie wiedział - powstał kolejny sequel „Krokodyla Dundee”. W głównej roli wystąpił Danny McBride, który wcielił się w syna legendarnego „Krokodyla”. Film ma nosić tytuł „Dundee: The Son of a Legend Returns Home i opowiadać o losach Briana Dundee, który - w przeciwieństwie do ojca - jest typowym mieszczuchem z USA i za nic nie potrafi odnaleźć się w australijskiej dziczy. Jednak kiedy dowiaduje się, że jego ojciec zaginął, bez właściwego przygotowania czy ekwipunku wyrusza w głąb Australii, by go odnaleźć. 

Zwiastun filmu „Dundee: The Son of a Legend Returns Home”

19 stycznia 2018 roku w sieci pojawił się zwiastun filmu, który zapowiada jego premierę jeszcze tego lata. Króciutkie wideo przedstawia piękne górzyste tereny, a wśród nich - Danny'ego Bride'a wypowiadającego słynną kwestię z oryginalnego filmu „That's not a knife... That's a knife!”:

Chris Hemsworth w filmie o Dundeem

Brak jakichkolwiek informacji na temat produkcji filmu przed pojawieniem się trailera mógłby sugerować, że to tylko głupi żart przygotowany przez aktora znanego z „Jaj w tropikach” czy „Boskiego chilloutu”, jednak nagle na oficjalnym kanale Dundee Movie zaprezentowano drugi trailer filmu. Tym razem z udziałem... Chrisa Hemswortha

Wszystko wskazuje więc na to, że urodziwy Australijczyk, który przez 6 lat wcielał się w nordyckiego boga, postanowił wrócić do korzeni i wystąpić w kontynuacji jednego z najbardziej kultowych filmów, jakie wydała na świat Australia. Jeśli wierzyć oficjalnej stronie filmu, Hemsworth wcieli się w postać Wally'ego Jr., syna partnera biznesowego Michaela Dundee'ego, który będzie pełnił rolę przewodnika nowego przyjaciela, gdyż - jak twierdzi - australijską ziemię zna jak mało kto.

O czym był „Krokodyl Dundee”?

Oryginalny film z 1986 roku opowiadał o losach trapera, który wychował się w australijskim buszu. Kiedy do Australii przybyła nowojorska dziennikarka, by przeprowadzić z nim wywiad, sprawy zaczęły się komplikować. Początkowo niechętny i zachowawczy wobec pięknej Sue, z czasem zakochał się w niej. Dziennikarka zaproponowała mu więc wspólną podróż do Nowego Jorku. Jednak metropolia to nie to samo, co australijskie stepy.

Film reżyserował Peter Faiman, w rolach głównych wystąpili Paul Hogan i Linda Kozlowski. „Krokodyl Dundee” doczekał się nominacji do Oscara i dwóch sequeli. Teraz podobno powstał trzeci...

Czy „Dundee: The Son of a Legend Returns Home” to prawdziwy film?

Pomimo istnienia oficjalnej strony filmu i tak doborowej obsady, wciąż trudno jest uwierzyć, że nowy film o Dundeem faktycznie powstał. Tym bardziej, że Chris Hemsworth znany jest ze swoich występów w filmowych żartach. Radzimy więc poczekać z radością i śledzić wraz z nami przebieg wydarzeń. 

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.