Chris Hemsworth w zwiastunie „Bad Times at the El Royale” zaskakuje nowym wcieleniem

Natalia Hluzow
08.06.2018 14:18
Chris Hemsworth w zwiastunie „Bad Times at the El Royale” zaskakuje nowym wcieleniem Fot. kadr ze zwiastuna filmu „Bad Times at El Royale”

Thor z MCU, żona Christiana Greya, Don Draper i Jeff Bridges w roli księdza spotkają się w jednym hotelu. I nie, nie jest to wstęp do kawału, lecz zapowiedź nowego filmu Drew Goddarda – osadzonego w latach 60. „Bad Times at the El Royale”. Jak prezentuje się pierwszy zwiastun tej mieszanki wybuchowej?

Reżyser nadchodzącego „X-Force”, scenarzysta „Marsjanina”, „World War Z” i „Domu w głębi lasu” oraz twórca serialu „Daredevil” zebrał pełną gwiazd obsadę do swojego najnowszego, szalonego filmu „Bad Times at El Royale”. Jeff Bridges pojawia się tu w roli fałszywego księdza, Dakota Johnson występuje jako zabójczyni, Jon Hamm gra wyspecjalizowanego przestępcę, zaś Chris Hemsworth z wąsem godnym Henry'ego Cavila tańczy, pręży się w deszczu i spaceruje polami... rzepaku (?). Pierwszy zwiastun „Bad Times at El Royale” zapowiada się naprawdę intrygująco.

chris hemsworth el royale  2

„Bad Times at El Royale” - oficjalny zwiastun filmu z Chrisem Hemsworthem

Wytwórnia 20th Century Fox zaprezentowała pierwszy zwiastun filmu „Bad Times at El Royale” - kryminalnego thrillera osadzonego w retro klimacie lat 60. Jego akcja toczy się w zapuszczonym hotelu El Royale położonym nad brzegiem majestatycznego jeziora Tahoe, które rozciąga się pomiędzy stanami Kalifornia i Nevada. Goście hotelu mogą w związku z tym wybierać, w którym ze stanów pragną się zatrzymać. Jak zwiastuje trailer filmu, niektórzy podejmą bardzo złą decyzję...

Oficjalny opis filmu przedstawia jego bohaterów jako siedmiu tajemniczych nieznajomych z sekretami do zakopania, którzy spotykają się w hotelu o mrocznej przeszłości. Trailer uzupełnia ich cechy o skłonności do mordu, przetrzymywania zakładników, inwigilacji i voyeuryzmu, których pielęgnowanie ułatwia im wyjątkowa konstrukcja budynku wyposażonego w weneckie lustra. Jakie sekrety skrywa każdy z nieznajomych i dlaczego znalazł się w hotelu El Royale? Tego dowiemy się zapewne oglądając film.

el royale Fot. foto: kadr ze zwiastuna „Bad Times at El Royale”

Chris Hemsworth w roli złoczyńcy?

Po obejrzeniu zwiastuna trudno ocenić, jaką rolę w tej wyjątkowej mieszance będzie pełnił Chris Hemsworth, jednak można zakładać, że nie będzie to rola pozytywna. Aktor pojawia się w trailerze na bardzo krótko, niemniej da się dostrzec jego metamorfozę - zarówno w kwestii przemiany z bohatera (w którego wcielał się przez ostatnie 7 lat) w złoczyńcę, jak i pod kątem wizerunku. Hemsworth swoim nowym imagem z „Bad Times at El Royale” pochwalił się też na Instagramie:

Prócz Chrisa Hemswortha, Jeffa Bridgesa, Dakoty Johnsn i Jona Hamma, w filmie wystąpią Cynthia Erivo, Cailee Spaeny, Lewis Pullman i Nick Offerman. Drew Goddard jest zarówno reżyserem, jak i scenarzystą filmu. Premiera „Bad Times at El Royale” została zapowiedziana na 5 października 2018.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.