25.08.2020 08:52

Chris Hemsworth wystąpi w filmie "Mad Max: Furiosa"? Aktor ma szansę na główną rolę

Czy Chris Hemsworth wystąpi w filmie "Mad Max: Furiosa"? Według najnowszych informacji twórcy chcą zaproponować odtwórcy Thora jedną z głównych ról.

kadr z filmu Mad Max: Na drodze gniewu
foto: Everett Collection/East News

Fani z całego świata czekają od wielu lat na nową część "Mad Maksa", szczególnie że stworzona po latach kontynuacja z Tomem Hardym w roli głównej odniósł spory sukces. Od jakiegoś czasu mówi się o prequelu, który ma się skupić na granej przez Charlize Theron Furiosie. Wygląda na to, że pracę nad filmem w końcu ruszyły, a w jednej z głównych ról może wystąpić gwiazdor Marvela.

"Mad Max: Furiosa" - Chris Hemsworth w jednej z głównych ról?

Słynna seria z Melem Gibsonem w tytułowej roli została ożywiona dzięki filmowi "Mad Max: Na drodze gniewu" z 2015 roku. Twórcy co jakiś czas zapowiadają, że wkrótce po raz kolejny odwiedzimy niebezpieczny postapokaliptyczny świat.

Mad Max: Na drodze gniewu
Mad Max: Na drodze gniewu
Przeczytaj także Powstanie "Mad Max 5". Reżyser George Miller jest gotowy wejść na plan zdjęciowy

Jak podaje serwis The Illuminerdi, ruszyły prace preprodukcyjne nad filmem "Mad Max: Furiosa". Twórcy podobno kompletują obsadę wyczekiwanego tytułu. Reżyser George Miller jest ponoć zainteresowany w obsadzeniu w jednej z głównych ról Chrisa Hemswortha, znanego szerszej publiczności z roli gromowładnego Thora.

Chris Hemsworth
Chris Hemsworth
Przeczytaj także Jak Chris Hemsworth będzie wyglądał w roli Hulka Hogana? Zobacz przekonujący Deepfake [WIDEO]

Według nieoficjalnych doniesień Hemsworth miałby się wcielić w postać o imieniu Dementus. Bohater między 30. a 40. rokiem życia ma być nieziemsko przystojny i posiadać twarz anioła, którą dzieli głęboka blizna idąca przez czoło zszyte razem chromowanymi klamrami. Aktor na razie nie odniósł się do tych pogłosek.

Thor
Thor
Przeczytaj także Chris Hemsworth jako Hulk Hogan będzie bardziej umięśniony niż jako Thor

Trudno powiedzieć, czy postać rzeczywiście będzie miała na imię Dementus, czy może to tylko nazwa robocza bohatera. Nie wiadomo też, czy zobaczymy go jako sprzymierzeńca protagonistki, czy może w roli jej przeciwnika. Akcja filmu ma być prequelem poprzedniej części, skupiającym się na losach młodej Furiosy. Prawdopodobnie ponownie wcieli się w nią Theron, ale zostanie odmłodzona dzięki efektom specjalnym. Produkcja filmu "Mad Max: Furiosa" ma rozpocząć się w roku 2021. Na razie nie podano jednak żadnych konkretów, więc na szczegóły pozostaje nam czekać. 

Czekasz na kolejnego "Mad Maksa"?

Charlize Theron chce zagrać w spin-offie „Mad Maxa”
Charlize Theron chce zagrać w spin-offie „Mad Maxa”
Przeczytaj także Charlize Theron chce zagrać w spin-offie „Mad Maxa”

Zobacz też: Jodie Comer nową Furiosą w prequelu "Mad Max: Na drodze gniewu"? Pojawiły się ciekawe doniesienia 

Tagi: Mad Max George Miller Tom Hardy Thor Charlize Theron Marvel Chris Hemsworth