Chris Hemsworth zagra w kolejnym hicie Netfliksa. O czym będzie "Spiderhead"?

29.09.2020 10:44
Chris Hemsworth zagra w kolejnym hicie Netfliksa. O czym będzie "Spiderhead"? Fot. lev radin/Shutterstock

Chris Hemsworth po hicie "Tyler Rake: Ocalenie" znanym również jako "Extraction" dołączy do obsady kolejnego dużego filmu Netfliksa. Mowa o produkcji science fiction "Spiderhead". W kogo się wcieli?

Rola Thora to najbardziej znana kreacja Chrisa Hemswortha. Otworzyła mu jednak drzwi do udziału w innych produkcjach. Jedną z ostatnich dużych ról aktora był główny bohater film akcji "Tyler Rake: Ocalenie" znanego również pod oryginalnym tytułem "Extraction". Jest to blockbuster Netfliksa, który cieszył się dużą popularnością wśród widzów na całym świecie. Prawdopodobnie z tego powodu Hemsworth dołączył do obsady kolejnej produkcji platformy streamingowej.

Chris Hemsworth w obsadzie "Spiderhead" - nowego hitu Netfliksa

"Tyler Rake: Ocalenie" w reżyserii Sama Hargrave'a był tak popularnym filmem, że został najczęściej oglądaną produkcją oryginalną Netfliksa. To nie koniec współpracy Hemswortha z serwisem, bo obecnie aktor przygotowuje się do głównej roli w filmie biograficznym o Hulku Hoganie.

Przeczytaj także

Jak donosi Deadline, "Hulkster" nie będzie ostatnim przedsięwzięciem Hemswortha dla Netfliksa. Aktor dostał angaż do filmu science fiction "Spiderhead", za który odpowiedzą reżyser "Top Gun: Maverick" Joseph Kosinski i scenarzyści "Deadpoola" Rhett Reese oraz Paul Wernick. Fabuła zostanie oparta na opowiadaniu pod tym samym tytułem autorstwa Georgea Saundersa.

Przeczytaj także

Hemsworth nie jest jedynym aktorem, który dołączył do obsady "Spiderhead". Wystąpi u boku Milesa Tellera znanego między innymi z "Whiplash" i Jurnee Smollett, wcielającej się w Black Canary w "Birds of Prey". Akcja filmu rozgrywa się w niedalekiej przyszłości i opowiada o skazańcach, którzy mogą skrócić swój wyrok, jeśli poddadzą się testom farmakologicznych. Główną rolę będą pełniły dwie postacie i to właśnie one zostaną poddane działaniu środka wpływającego na emocje. Bohaterowie będą musieli stawić czoła swojej przeszłości.

Przeczytaj także

"Spiderhead" - kiedy premiera?

Na razie nie zdradzono w kogo wcieli się Hemsworth ani kiedy zobaczymy "Spiderhead". Aktor będzie miał dużo pracy, bo należy pamiętać, że powróci jako bóg piorunów w nadchodzącym filmie "Thor: Love and Thunder", którego premiera została zaplanowana na 11 lutego 2022 roku. Niewykluczone jednak, że "Spiderhead" zadebiutuje przed "Thorem 4". Tak czy inaczej, fani gwiazdora muszą więc uzbroić się w cierpliwość.

Przeczytaj także

Zobacz też: "Tyler Rake: Ocalenie" - Chris Hemsworth wciąż w formie. Recenzja nowego filmu braci Russo 

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.