29.09.2020 10:44

Chris Hemsworth zagra w kolejnym hicie Netfliksa. O czym będzie "Spiderhead"?

Chris Hemsworth po hicie "Tyler Rake: Ocalenie" znanym również jako "Extraction" dołączy do obsady kolejnego dużego filmu Netfliksa. Mowa o produkcji science fiction "Spiderhead". W kogo się wcieli?

Chris Hemsworth
foto: lev radin/Shutterstock

Rola Thora to najbardziej znana kreacja Chrisa Hemswortha. Otworzyła mu jednak drzwi do udziału w innych produkcjach. Jedną z ostatnich dużych ról aktora był główny bohater film akcji "Tyler Rake: Ocalenie" znanego również pod oryginalnym tytułem "Extraction". Jest to blockbuster Netfliksa, który cieszył się dużą popularnością wśród widzów na całym świecie. Prawdopodobnie z tego powodu Hemsworth dołączył do obsady kolejnej produkcji platformy streamingowej.

Chris Hemsworth w obsadzie "Spiderhead" - nowego hitu Netfliksa

"Tyler Rake: Ocalenie" w reżyserii Sama Hargrave'a był tak popularnym filmem, że został najczęściej oglądaną produkcją oryginalną Netfliksa. To nie koniec współpracy Hemswortha z serwisem, bo obecnie aktor przygotowuje się do głównej roli w filmie biograficznym o Hulku Hoganie.

Thor
Thor
Przeczytaj także Chris Hemsworth jako Hulk Hogan będzie bardziej umięśniony niż jako Thor

Jak donosi Deadline, "Hulkster" nie będzie ostatnim przedsięwzięciem Hemswortha dla Netfliksa. Aktor dostał angaż do filmu science fiction "Spiderhead", za który odpowiedzą reżyser "Top Gun: Maverick" Joseph Kosinski i scenarzyści "Deadpoola" Rhett Reese oraz Paul Wernick. Fabuła zostanie oparta na opowiadaniu pod tym samym tytułem autorstwa Georgea Saundersa.

Foto: materiały prasowe Netflix
Foto: materiały prasowe Netflix
Przeczytaj także "Extraction" - Chris Hemsworth w pierwszym zwiastunie nowego filmu braci Russo

Hemsworth nie jest jedynym aktorem, który dołączył do obsady "Spiderhead". Wystąpi u boku Milesa Tellera znanego między innymi z "Whiplash" i Jurnee Smollett, wcielającej się w Black Canary w "Birds of Prey". Akcja filmu rozgrywa się w niedalekiej przyszłości i opowiada o skazańcach, którzy mogą skrócić swój wyrok, jeśli poddadzą się testom farmakologicznych. Główną rolę będą pełniły dwie postacie i to właśnie one zostaną poddane działaniu środka wpływającego na emocje. Bohaterowie będą musieli stawić czoła swojej przeszłości.

Chris Hemsworth pogodynką? Aktor poprowadził wydanie australijskiej pogody
Chris Hemsworth pogodynką? Aktor poprowadził wydanie australijskiej pogody
Przeczytaj także Chris Hemsworth pogodynką? Aktor poprowadził wydanie australijskiej pogody

"Spiderhead" - kiedy premiera?

Na razie nie zdradzono w kogo wcieli się Hemsworth ani kiedy zobaczymy "Spiderhead". Aktor będzie miał dużo pracy, bo należy pamiętać, że powróci jako bóg piorunów w nadchodzącym filmie "Thor: Love and Thunder", którego premiera została zaplanowana na 11 lutego 2022 roku. Niewykluczone jednak, że "Spiderhead" zadebiutuje przed "Thorem 4". Tak czy inaczej, fani gwiazdora muszą więc uzbroić się w cierpliwość.

kadr z filmu Mad Max: Na drodze gniewu
kadr z filmu Mad Max: Na drodze gniewu
Przeczytaj także Chris Hemsworth wystąpi w filmie "Mad Max: Furiosa"? Aktor ma szansę na główną rolę

Czekasz na ten film?

Zobacz też: "Tyler Rake: Ocalenie" - Chris Hemsworth wciąż w formie. Recenzja nowego filmu braci Russo 

Tagi: Netflix Chris Hemsworth