Chris Hemsworth zapowiedział roczną przerwę od aktorstwa. Czy wystąpi w "Strażnikach Galaktyki 3"?

05.06.2019 12:07
Chris Hemsworth|undefined Fot. kadr z wideo

Aktor, któremu największą sławę przyniosła rola Thora Odinsona ogłosił, że po premierze "MIB: International" zawiesi swoją karierę, aby skupić się na rodzinie.

Chris Hemsworth zapowiedział w wywiadzie dla australijskiego Daily Telegraph, że zamierza spędzić resztę 2019 roku odpoczywając. Wszystko dlatego, że w 2019 roku pojawił się w dwóch dużych blockbusterach ("Avengers: Endgame" i "MIB: International"). Aktor zdradził, że zamierza się poświęcić życiu rodzinnemu. Spotkało się to ze sporym zaskoczeniem fanów, którzy boją się, że Hemsworth nie pojawi się przez to w "Strażnikach Galaktyki 3".

Chris Hemsworth nie zagra w Strażnikach Galaktyki 3?

Dokładne słowa Chrisa Hemswortha dotyczące jego przerwy od aktorstwa brzmiały: 

W tym roku prawdopodobnie nic już nie nakręcę. Chcę pomieszkać w domu z dzieciakami. Wchodzą obecnie w taki wiek, że zauważają już, że nie ma mnie częściej, niż dotychczas. Na szczęście nie mam zbyt dużej ilości pracy - kilka zleceń reklamowych, trasę promującą "MIB", ale głównie będę mógł siedzieć w domu, za co jestem wdzięczny.

Mówimy raczej o 2019 roku, co oznacza, że aktor najprawdopodobniej wróci do pracy w 2020 roku. Zdjęcia do "Strażników Galaktyki 3" na pewno nie zaczną się jeszcze w tym roku, a przyszły również wydaje się mało prawdopodobny - w końcu James Gunn będzie się skupiał przede wszystkim nad "The Suicide Squadem", który ma zadebiutować w sierpniu 2020 roku. Sam reżyser zapowiedział, że zajmie się 3 odsłoną "Strażników..." dopiero, gdy dokończy swój projekt dla DC. 

Przeczytaj także

Dodajmy do tego krótką przerwę w pracy, okres pre-produkcyjny i oznacza to, że zdjęcia do "Strażników Galaktyki 3" ruszą dopiero pod koniec 2020 roku lub na początku 2021 roku. Wychodzi więc na to, że nawet gdyby Hemsworth miał wziąć roczną przerwę od występów w blockbusterach, to i tak spokojnie da radę powrócić do pracy na potrzeby 3. odsłony przygód Star-Lorda i paczki. Wszystko to są jednak tylko spekulacje i domysły - dopóki Gunn, Hemsworth albo ktoś wysoko postawiony z Marvel Studios nie zabierze głosu, to niczego nie będziemy mogli być pewni. 

Pewne jest natomiast to, że już 14 czerwca 2019 roku w kinach zadebiutuje film "Men in Black: International", w którym Hemsworthowi będzie towarzyszyła Tessa Thompson (m.in. Walkiria z "Thora: Ragnarok" i "Avengers: Endgame"). Oprócz nich w produkcji pojawią się m.in. Liam Neeson, Emma Thompson i Kumail Nanjiani.

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.