Chris Hemsworth zasnął na planie "Avengers: Endgame". Mark Ruffalo zrobił mu zdjęcie

21.05.2019 13:51
Chris Hemsworth zasnął na planie "Avengers: Endgame". Mark Ruffalo zrobił mu zdjęcie Fot. markruffalo/Instagram, BBC Radio 1

Mark Ruffalo postanowił zażartować sobie ze swojego kolegi z planu "Avengers: Endgame". Udostępnił zdjęcie Chrisa Hemswortha, który zasnął na planie filmu.

Okazuje się, że zabawna relacja Thora i Hulka znana z filmu "Thor: Ragnarok" ma swoje odzwierciedlenie w prawdziwym życiu. Udowodnił to Mark Ruffalo, który wciela się w zielonego Avengera. Gwiazdor zamieścił żartobliwe zdjęcie przedstawiające śpiącego Chrisa Hemswortha. Żeby było śmieszniej, fotka pochodzi z planu "Avengers: Endgame".

Przeczytaj także

"Avengers: Endgame" - Chris Hemsworth zasnął na planie filmu

Każdy, kto oglądał 4. część "Avengers" doskonale pamięta, że Thor nie poradził sobie z porażką. Roztył się, zapuścił włosy i brodę, a na dodatek popadł w alkoholizm. Stał się przy tym marvelowską wersją Dude'a z filmu "Big Lebowski". W jednej ze scen ponownie zjednoczeni członkowie grupy przedstawiają plan odwrócenia skutków pstryknięcia Thanosa. Pełny napięcia moment przerywa humorystyczna wstawka. Okazało się, że Thor przespał odprawę.

Nie wykluczone, że ten fragment zainspirowało samo życie. Może o tym świadczyć zdjęcie, wrzucone przez Marka Ruffalo na Instagram.

Tryb: weekendowy relaks z Chrisem Hemsworthem.

Jak widać, Ruffalo przyłapał Hemswortha na małej drzemce, przywodzącej na myśl fragment z filmu. Najwyraźniej dzierżenie dwóch asgardzkich młotów było naprawdę wyczerpujące.

Thor i Hulk - co dalej z filmowymi superbohaterami?

Chociaż w filmie zginęło tylko dwóch członków założycieli Avengers, w przyszłości cała grupa nabierze nowego kształtu. Kapitan Ameryka jest obecnie staruszkiem i oddał swoją tarczę Samowi Wilsonowi. Hawkeye przeszedł na emeryturę już w "Avengers: Age of Ultron", Hulk został trwale okaleczony przez Rękawicę Nieskończoności, a Thor poleciał w kosmos ze Strażnikami Galaktyki. Postacie, które przeżyły, nadal istnieją w kinowym uniwersum, ale prawdopodobnie będą pełnić epizodyczne role, a ich miejsce zajmą nowi herosi.

>>Zobacz też: Czy Mysterio rzeczywiście będzie bohaterem w filmie "Spider-Man: Far From Home"?<<

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.