01.12.2017 10:36

Chris Pratt: „granie w „Avengers: Infinity War” było moim przeznaczeniem”

Wiele fanów czeka na „Avengers: Infinity War” całe życia. Podobnie do sprawy podchodzi Chris Pratt, wcielający się w lidera Strażników Galaktyki, Petera Quilla. Dla niego występ w tym filmie jest „przeznaczeniem”.

Chris Pratt: „granie w „Avengers: Infinity War” było moim przeznaczeniem”
foto: materiały prasowe

Zwiastun „Avengers: Infinity War” udostępniony kilka dni temu pobił rekord popularności, zdobywając 230 milionów wyświetleń w ciągu 24 godzin od premiery. To dobitnie pokazuje, jak wiele osób czeka na nową produkcję z marvelowskimi bohaterami w rolach głównych. Oprócz fanów, podekscytowany jest również jeden z członków obsady, Chris Pratt.

Na swoim koncie na instagramie, aktor podzielił się skróconą wersją zwiastuna, którą opatrzył długim podpisem, w którym opowiedział, że „wśród pierwszych komiksów, które kiedykolwiek kupił znalazł się „The Infinity Gauntlet”, na którego okładce był Thanos”:

"

Jak miałem 12 lat to wygrałem 300 dolarów grając w Bingo. Kupiłem za to kilka komiksów. Nie znałem się na nich za bardzo, ale chciałem kupić wydanie Numer 1, bo wiedziałem, że któregoś dnia taki egzemplarz będzie warty miliony dolarów, sprzedam go (razem z moją kolekcją kart bejsbolowych) i kupię sobie własną wyspę. A co się znalazłem w tej stercie komiksów? „The Infinity Gauntlet”. Na okładce był jakiś przerażający gościu o imieniu Thanos, który na ręce miał kozacką, błyszczącą rękawiczkę Michaela Jacksona z tymi wszystkimi świecącymi kamyczkami i innym gó*nem. Wtedy jeszcze nie wiedziałem, że karty bejsbolowe będą bezużyteczne, podobnie z resztą komiksy. Jeśli miałbym kupić sobie wyspę, musiałem zrobić to staromodną drogą - grając postać z komiksów w filmach. Także ten... zapomniałem o czym piszę... oto zwiastun filmu, w którym występuję. Przysięgam, że miałem jakiś pomysł. Coś o przeznaczeniu czy Bingo. Tak czy siak... dołączcie do setek milionów ludzi, którzy obejrzą ten film już 4 maja. "

Życie potrafi płatać figle. Ale oprócz roli w „Avengersach”, Pratta będziemy mogli zobaczyć w filmie „Jurassic World: Upadłe Królestwo”, którego pierwszy fragment ostatnio udostępnił scenarzysta pierwszej części serii.

Chris Pratt wraz z resztą Strażników Galaktyki pomoże uratować wszechświat w „Avengers: Infinity War” już 25 kwietnia 2018 roku.

Czekacie na spotkanie Strażników Galaktyki z Avengersami?

Kamil Kacperski
Tagi: News Chris Pratt Avengers: Infinity War