Chris Pratt opuści "Strażników Galaktyki"?! Reżyser filmów zabrał głos w sprawie

27.04.2022 14:52
Chris Pratt opuści "Strażników Galaktyki"?! Reżyser filmów zabrał głos w sprawie Fot. Invision/Invision/East News

Na Twitterze całkiem przypadkiem ogromną popularność zdobył post, w którym jakaś fanka MCU poprosiła włodarzy Marvel Studios, aby odebrać rolę Star-Lorda Chrisowi Prattowi. Nie spodobało się to reżyserowi serii.

Chris Pratt straci rolę w Strażnikach Galaktyki?

Niedawno fanka Marvel Cinematic Universe postanowiła na Twitterze podzielić się swoją opinią dotyczącą Chrisa Pratta. Ta stwierdziła, że aktor powinien stracić rolę Star-Lorda na rzecz Patricka Wilsona, którego możecie kojarzyć z filmów "Obecność", czy "Aquaman". To samo w sobie jest niewinnym zachowaniem - ot, fanka MCU podzieliła się swoją opinią.

Polecamy

Tweet rozszedł się jednak viralowo i zdobył ponad 200 tysięcy łapek w górę, co pokazuje, że spoko osób pewnie się z nią zgodziło. Na post natrafił również James Gunn, czyli reżyser wszystkich 3 odsłon serii "Strażnicy Galaktyki". Artysta bardzo się zdenerwował prośbą fanki i postanowił jej odpowiedzieć:

Niby czemu? Przez twoje wymyślone, kompletnie fałszywe przekonania na jego temat? Z powodu czegoś kompletnie fałszywego, bo ktoś ci coś kiedyś powiedział? Chris Pratt nigdy nie zostanie zastąpiony w roli Star-Lorda, a jeżeli tak się stanie, to będą musieli znaleźć inną obsadę i reżysera.

Sprawa rozchodzi się o przekonania religijne Chrisa Pratta, który podobno należy do mniejszości chrześcijan bezwyznaniowych i uczęszcza do kościoła szeroko uznawanego za przeciwnego osobom LGBTQ. Niektórym osobom się to nie podoba, co również skomentował James Gunn, mówiąc:

Nie jest homofobem. Wiem nawet do jakiego kościoła chodzi. A Ty wiesz? (Odpowiedź brzmi: nie, nie wiesz, ale słyszałaś od kogoś, kto słyszał odkogoś, że on chodzi do tego kościoła, więc pomyślałaś: "O, okej, wierzę w tą okropną rzecz, którą przeczytałam o znanej osobie w internecie).

Polecamy

Jak jakiś czas temu opowiadał James Gunn, nadchodząca 3. część "Strażników Galaktyki" ma być zupełnie innym doświadczeniem kinowym, niż dwie poprzednie odsłony. Zdradził też, że praca nad produkcją poszła znacznie szybciej, niż się spodziewał, więc reżyser jest bardzo zadowolony.

"Strażnicy Galaktyki 3" mają zadebiutować w kinach 5 maja 2023 roku. Niedawno na HBO Max zadebiutował natomiast serial Jamesa Gunna "Peacemaker" z Johnem Ceną w roli głównej. Chrisa Pratta zobaczymy natomiast w filmie "Super Mario Bros". 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.