Chris Rock zapowiada nową "Piłę": "Naprawdę straszna i naprawdę krwawa"

15.01.2020 15:49
Chris Rock zapowiada nową "Piłę": "Naprawdę straszna i naprawdę krwawa" Fot. kadr z filmu Piła 6

Chris Rock wyprodukuje i zagra w reboocie horroru "Piła". Aktor zapowiedział, że nowa odsłona filmu będzie dorównywała oryginałowi, jeśli chodzi o krwawe i przerażające sceny.

Chociaż niektórym seria "Piła" się już przejadła, Hollywood ma na ten temat inne zdanie i niebawem powstanie reboot tego przełomowego niegdyś horroru. Za produkcję odpowie Chris Rock, który zagra również jedną z głównych ról. Aktor zapowiedział, że fani kina grozy nie będą zawiedzeni. Miłośnicy komedii też.

"Piła" - Chris Rock o reboocie serii

Obecnie trwają prace nad nowym ujęciem historii stworzonej w 2004 roku przez Jamesa Wana. W oczekiwaniu na najnowszą odsłonę serii Chris Rock został zapytany w rozmowie z serwisem Collider, o to, czego możemy spodziewać się po "Pile".

"Piła" i jest naprawdę przerażająca i naprawdę krwawa. To w końcu "Piła". Spuścimy jednak trochę z tonu. Będzie dobrze.

Rock, który do tej pory był kojarzony jako twórca komediowy, zapowiedział, że pomimo zachowania starych elementów serii, które były dla niej kluczowe, pojawią się również nowości w postaci małej dozy humoru. Trudno przewidywać, że będzie inaczej, bo w obsadzie znalazł się również Samuel L. Jackson, który zagra ojca bohatera granego przez Rocka. Jackson, który jest aktorem wszechstronnym, niejednokrotnie udowodnił jednak, że odznacza się wielkim poczuciem humoru.

Przeczytaj także

Aktor wyjaśnił tę kwestię w rozmowie z portalem.

Jest wiele filmów, które obejrzałem i o nich zapomniałem. Trzy żarty sprawiają, że film jest lepszy. Wiesz, o co mi chodzi? Często można wprowadzić komedię, jeśli jest odpowiednio wprowadzona, bez zmieniania natury filmu. To tak jak historia, że "Gliniarz z Beverly Hills" został napisany dla Sylvestra Stallone. W ostatnim momencie zatrudniono Eddiego Murphy'ego i chociaż stworzył dokładnie taki sam film, dodał coś od siebie tu i tam.

Jak widać, nowa "Piła" wniesie powiew świeżości w postaci zabawnych wstawek. Czy twórcom uda się w zręczny sposób połączyć krwawą masakrę z żartobliwymi kwestiami? Przekonamy się już niedługo.

Przeczytaj także

"Piła 9" - kiedy premiera?

Reżyserem filmu został Darren Lynn Bousman, który ma w swoim dorobku między innymi 2., 3 i 4. część "Piły". Za scenariusz odpowiedzą Pete Goldfinger i Josh Stolberg. Produkcją oprócz RockaZa scenariusz odpowiedzą Pete Goldfinger Josh Stolberg. Natomiast Mark Burg i Oren Koules - filmowcy, którzy współpracowali już przy serii "Piła". Podobnie jest w przypadku producentów wykonawczych - Daniela Heffnera, Jamesa Wana oraz Leigha Whannella. W filmie zagrają Max Minghella i Marisol Nichols. Wciąż niezatytułowana część horroru trafi do kin 23 października 2020 roku.

Zobacz też: „Piła” w liczbach, czyli przegląd wszystkich morderstw Jigsawa

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.