Christina Ricci i John Cusack w VR-owym zwiastunie thrillera „Distorted”

Sergiusz Kurczuk
18.06.2018 14:16
Christina Ricci i John Cusack w VR-owym zwiastunie thrillera „Distorted” Fot. kadr z filmu Distorted

Nowe technologie powoli wchodzą do świata kina. Najnowszy zwiastun dreszczowca „Distorted” stworzono przy użyciu VR, dzięki czemu jest interaktywny. 

Christina Ricci i John Cusack powrócą w mrożącym krew żyłach thrillerze zatytułowanym „Distorted”. Filmowi towarzyszy niecodzienna kampania promocyjna. Twórcy zdecydowali się zaprząc do pomocy technologię VR, by stworzyć interaktywny zwiastun. Dzięki temu widz może zanurzyć się w świecie przedstawionym i na własnej skórze poczuć niepokój panujący w „Distorted”. To jednak nie koniec VR-owych atrakcji, które przewidzieli twórcy filmu. 

„Distorted” - interaktywny zwiastun filmu

Jak donosi serwis Deadline, firmy Minds Eye Entertainment i Sky VR połączyły siły, by powołać do życia nietypowy trailer, który można oglądać w 360 stopniach. Przekonajcie się sami. 

Współpraca obu firm się nie zakończyła jedynie na VR-owym zwiastunie. Jest to jednocześnie zapowiedź 10-minutowej produkcji zatytułowanej „Distorted Reality”, która będzie bezpośrednio połączona z filmem. „Distorted Reality” pojawi się na OneTouch VR, Google Daydream, Oculus Go, Oculus Rift, okulary VR Samsunga, iOs, a także Sony PlayStation VR

„Distorted” reżyserowany przez Roba W. Kinga, opowie o kobiecie, która cierpi na chorobę afektywną dwubiegunową podejrzewa, że właściciela inteligentnego domu, do którego właśnie wprowadziła się z mężem, wykorzystuje mieszkańców budynku jako swoje szczury doświadczalne. Czy podejrzenia głównej bohaterki są jedynie urojeniami spowodowanymi jej chorobą, czy może ma rację? 

Odpowiedź na to pytanie amerykańscy widzowie poznają już 22 czerwca 2018 roku. Na razie nie wiadomo kiedy „Distorted” trafi do polskiej dystrybucji. 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.