13.03.2018 16:50

Jak brzmi polski tytuł „Christophera Robina”? Zobacz zwiastun aktorskiego filmu o Puchatku z polskim dubbingiem

Nadchodzący film o dorosłym Krzysiu i jego powrocie do lat dzieciństwa doczekał się polskiego tytułu i zwiastuna z polskim dubbingiem. Czym uraczyli widzów rodzimi dystrybutorzy?

Christopher Robin
foto: kadr ze zwiastuna filmu "Christopher Robin"

Promocja aktorskiego filmu o Puchatku i dorosłym Krzysiu ruszyła z kopyta na początkiem marca 2018 roku. Widzowie z nostalgią wspominający dziecięce lata spędzone na oglądaniu „Kubusia Puchatka” mieli okazję zobaczyć pierwszy zwiastun i plakat produkcji o tytule „Christopher Robin”. Niektórym zapowiedź filmowej opowieści o Krzysztofie Robinie spodobała się bardziej, innym mniej - szczególnie z uwagi na wygląd Puchatka. Teraz mamy okazję zobaczyć ją w wersji z polskim dubbingiem i tytułem. 

„Krzysiu, gdzie jesteś?” - polski tytuł filmu „Christopher Robin”

Choć w pierwszym momencie tytuł „Krzysiu, gdzie jesteś?” może nieco dziwić z uwagi na niedokładne tłumaczenie z języka angielskiego, warto docenić kreatywność jego twórców. Skoro film ma opowiadać o dorosłym Krzysztofie, który pogrążony w codziennej rutynie nie potrafi czerpać radości z życia i zapomniał o przyjaciołach ze Stumilowego Lasubezpośredni zwrot do Krzysia z dawnych lat jest jak najbardziej na miejscu. Tym bardziej, że - jak zapowiada opis produkcji - mały Krzyś wciąż skrywa się w dorosłym mężczyźnie, a dawny pluszowy przyjaciel wraca, by pomóc mu go odnaleźć. 

Polski zwiastun filmu „Krzysiu, gdzie jesteś?”

Na kanale DisneyFilmy udostępniono zwiastun „Krzysia” w polskiej wersji językowej. Wciąż czekamy jeszcze na ujawnienie obsady polskiego dubbingu, tymczasem możemy już zobaczyć, jak wygląda spotkanie Krzysia i Puchatka po latach w naszym rodzimym języku:

W oryginalnej wersji filmu Kubusiowi Puchatkowi głosu użyczył Jim Cummings. W rolę Krzysztofa, który przypomina sobie, jak to jest być Krzysiem, wcielił się Ewan McGregor. W obsadzie znaleźli się także Hayley AtwellMark Gatiss oraz dubbingujący zwierzęta ze Stumilowego Lasu: Brad Garrett (Kłapouchy), Kristen Anderson-Lopez (Kangurzyca), Wyatt Dean Hall (Maleństwo) i Nick Mohammed (Prosiaczek). Polska premiera filmu zapowiedziana jest na 17 sierpnia 2018 roku.

Natalia Hluzow
Tagi: Kubuś Puchatek Disney Christopher Robin Krzysiu, gdzie jesteś?