"Ciche miejsce 2": John Krasinski potwierdził zakończenie zdjęć. Kiedy premiera?

26.09.2019 12:00
"Ciche miejsce 2": John Krasinski potwierdził zakończenie zdjęć. Kiedy premiera? Fot. materiały prasowe Paramount Pictures

Zakończono prace nad sequelem "Cichego miejsca". John Krasinski podzielił się zdjęciem z filmu, zapowiadając datę premiery.

Zdjęcia do filmu "Ciche miejsce 2" ruszyły w połowie lipca. 25 września John Krasinski opublikował zdjęcie z planu potwierdzające zakończenie prac nad filmem. Kiedy odbędzie się premiera?

"Ciche miejsce 2" - John Krasinski potwierdził zakończenie zdjęć

Na fotografii widnieją Krasinski i jego żona Emily Blunt, idąc przez post, na którym rozegrała się jedna z najważniejszych scen poprzedniej odsłony filmu. Sugeruje to, że przynajmniej część akcji sequela rozegra się w tym samym miejscu, co oryginał.

"Ciche miejsce 2" - fabuła i obsada

W sequelu "Cichego miejsca" powrócą Emily Blunt, Millicent Simmonds i Noah Jupe. Znalazło się również miejsce dla nowych twarzy. Do obsady dołączyli bowiem Cillian Murphy i Djimon Hounsou. O fabule filmu wciąż wiemy niewiele. Zgodnie z pogłoskami, istnieje szansa, że w 2. części dowiemy się skąd pochodzą potwory dręczące bohaterów

Przeczytaj także

"Ciche miejsce 2" - premiera

Początkowo "Ciche miejsce 2" miało się ukazać 5 maja 2020 roku. Studio Paramount Pictures postanowiło jednak przyspieszyć premierę i film zadebiutuje już 20 marca 2020 roku. Za scenariusz i reżyserię odpowiada John Krasinski.

Zobacz też: Jak puszczać bąki w świecie horroru "Ciche miejsce"?

Natalia Nowecka
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.