"Ciche miejsce 2": co wiemy o postaci granej przez Cilliana Murphy'ego? Zobaczcie materiał promujący film [WIDEO]

10.03.2020 10:06
"Ciche miejsce 2": co wiemy o postaci granej przez Cilliana Murphy'ego? Zobaczcie materiał promujący film [WIDEO] Fot. Invision/Invision/East News

Wytwórnia Paramount podzieliła się nowym materiałem promującym "Ciche miejsce 2". Tym razem dowiadujemy się nieco więcej o Emmecie - postaci, w którą wciela się Cillian Murphy.

"Ciche miejsce 2" zawita na ekranach kin jeszcze w tym miesiącu. Nic zatem dziwnego, że na ostatniej prostej wytwórnia Paramount dociska gaz do dechy i promuje film wszelkimi możliwymi sposobami. Po dwóch zwiastunach ukazał się nowy materiał wideo, tym razem skupiający się na postaci odgrywanej przez Cilliana Murphy'ego. Co wiemy o Emmecie?

"Ciche miejsce 2" - Cillian Murphy jako Emmett w materiale z filmu

Angaż Cilliana Muprhy'ego do kontynuacji horroru z 2018 roku odbił się szerokim echem. Fani aktora nie kryli zachwytu i wyczekiwali informacji związanych z odgrywaną przez niego rolą. O tej było jednak dość cicho, a szczegóły związane z bohaterem, w którego wciela się Irlandczyk. Aż do teraz.

Przeczytaj także

Choć grany przez Murphy'ego Emmett pojawił się już w poprzednich zapowiedziach, o jego postaci nie wiedzieliśmy praktycznie nic. Jedyną poszlaką był fakt, że zostanie on najprawdopodobniej nowym obrońcą rodziny Abbottów. W najnowszym wideo z planu zdjęciowego dostajemy w końcu wgląd w charakter bohatera, jego intencje i historię. Okazuje się, że Emmett to człowiek zrezygnowany, wycofany i - mówiąc kolokwialnie - przeczołgany przez życie. Gdy poznaje Abbottów nie jest skory do pomocy, a wręcz przeciwnie - nieufny.

"Ciche miejsce 2" zadebiutuje już 20 marca 2020 roku. W rolach głównych zobaczymy Emily Blunt, Cilliana Murphy'ego, Noaha Jupe'a, Millicentę Simmonds, Djimona Hounsou i Wayne'a Duvalla.

Zobacz też: 10 najlepszych horrorów ostatniej dekady. Które przeraziły nas najbardziej?

Natalia Nowecka - redaktor online Antyradio.pl
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.