18.12.2019 12:08

"Ciche miejsce 2" - najpopularniejszy horror 2018 roku powraca z pierwszym zdjęciem z kontynuacji

W sieci pojawił się pierwszy kadr z nadchodzącego sequela horroru "Ciche miejsce". Widzimy na nim główną bohaterkę, graną przez Emily Blunt.

Ciche miejsce
foto: kadr z filmu Ciche miejsce

Już niedługo zobaczmy dalsze losy rodziny, która zmaga się z niebezpieczeństwami świata, w którym przyszło jej żyć. W sieci pojawił się pierwszy kadr z horroru "Ciche miejsce 2". Co mówi na temat sequela?

"Ciche miejsce 2" - pierwszy kadr z horroru

Pierwsza część filmu w reżyserii Johna Krasinskiego zdobyła bardzo dobre recenzje i odniosła sukces finansowy. Dzięki temu wytwórnia Paramount postanowiła powołać do życia kontynuację losów Abbottów, którzy muszą funkcjonować w świecie, w którym najmniejszy dźwięk stwarza zagrożenie życia. Wszystko przez przerażające potwory, które opanowały Ziemię, posługujące się niebywałym słuchem.

Ciche miejsca
Ciche miejsca
Przeczytaj także Jak puszczać bąki w świecie horroru „Ciche miejsce”?

W sieci pojawił się pierwsze zdjęcie z nadchodzącej produkcji, które odpowiada na jedno z pytań fanów serii - kiedy rozgrywa się druga część horroru.

Na fotografii widzimy Evelyn (Emily Blunt), Regan (Millicent Simmonds), Marcusa (Noah Jupe) i najmłodszego z członków rodziny Abbotów - niemowlę, które przyszło na świat w części pierwszej.  Powyższy kadr sugeruje, że akcja "Cichego miejsca 2" będzie miała miejsce tuż po zakończeniu części pierwszej. Wskazuje na to dziecko na rękach Evelyn, które wciąż jest malutkie.

Foto; kadr ze zwiastuna "The New Mutants"
Foto; kadr ze zwiastuna "The New Mutants"
Przeczytaj także Horrory 2020: jakie filmy grozy zadebiutują w 2020 roku?

"Ciche miejsce 2" - kiedy premiera?

Za scenariusz i reżyserię sequela ponownie odpowie John Krasinski, którego z oczywistych względów zabraknie w sequelu. Do obsady powrócą wcześniej wymienieni aktorzy, ale dołączą też nowe nazwiska - Cillian Murphy ("Incepcja", "Dunkierka") oraz Djimon Hounsou ("Strażnicy Galaktyki", "Shazam!"). Na razie nie wiadomo, w kogo wcielą się obaj gwiazdorzy. Premiera "Cichego miejsca 2" została zaplanowana na 20 marca 2020 roku.

Który film jest najstraszniejszym horrorem roku? Naukowcy przeprowadzili badania i wyłonili zwycięski tytuł
Który film jest najstraszniejszym horrorem roku? Naukowcy przeprowadzili badania i wyłonili zwycięski tytuł
Przeczytaj także Który film jest najstraszniejszym horrorem roku? Naukowcy przeprowadzili badania i wyłonili zwycięski tytuł

Zobacz też: Najlepsze horrory 2018 roku

Tagi: News Horror Ciche miejsce John Krasinski