Johnny Depp bada sprawę śmierci Notoriousa B.I.G. w filmie "City of Lies" [ZWIASTUN]

10.03.2021 12:28
plakat filmu "City of Lies" Fot. plakat filmu "City of Lies"

Do sieci trafił zwiastun długo wyczekiwanego filmu o dochodzeniu w sprawie śmierci Notoriousa B.I.G., w którym główne role grają Johnny Depp i Forest Whitaker.

"City of Lies" to film z 2018 roku, który czekał na swoją kinową premierę ponad 2 lata. Pierwotnie miał trafić do kin we wrześniu 2018, jednak został usunięty z kalendarza. Niektórzy twierdzili, że przyczyną były kontrowersje wokół Johnny'ego Deppa, inni - że premiera została zablokowana z uwagi na policję z Los Angeles. Tak czy inaczej film otrzymał w końcu swoją datę premiery, która nastąpi 19 marca 2021 roku.

Polecamy

"City of Lies": Zwiastun filmu z Johnnym Deppem o morderstwie Notoriousa B.I.G.

Głównym bohaterem "City of Lies" jest detektyw LAPD, Russell Poole (Johnny Depp), który prowadzi śledztwo w sprawie morderstwa słynnego rapera Christophera Wallace'a znanego pod pseudonimem Notorious B.I.G.. W odkryciu prawdy pomaga mu dziennikarz Jack Jackson (Whitaker). Drążąc coraz głębiej, mężczyźni odkrywają, że przeciąganie sprawy nie jest efektem nieudolności, lecz celowych działań tajnego oddziału policji...

Polecamy

"City of Lies": obsada i twórcy

Obok Johnny'ego Deppa i Foresta Whitakera w filmie "City of Lies" wystąpili Shea Whigham, Toby Huss, Kevin Chapman, Peter Greene, Xander Berkeley, Shamier Anderson, Neil Brown Jr., Cory Hardrict, Rockmond Dunbar, Michael Paré i Laurence Mason. W roli Biggie'go po raz kolejny zobaczymy Jamala Woolarda ("Notorious", "All Eyez On Me").

Za reżyserię odpowiada Brad Furman ("Prawnik z Lincolna"), scenariusz napisał Christian Contreras na podstawie książki "LAbyrinth" autorstwa zdobywcy Pulitzera, Randalla Sullivana.

Premiera kinowa "City of Lies" została zapowiedziana na 19 marca 2021. Następnie 9 kwietnia 2021 produkcja ma trafić na platformy VOD. Nie wiadomo, kiedy film zadebiutuje w Polsce.

Natalia Hluzov
Natalia Hluzow Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.