Clancy Brown zagra w filmie "John Wick 4". W kogo wcieli się gwiazdor "Nieśmiertelnego"?

10.08.2021 18:36
Clancy Brown zagra w "John Wick 4" Fot. Invision/Invision/East News

W nadchodzącej części przygód Johna Wicka zobaczymy gwiazdę filmów "Nieśmiertelny i "Skazani na Shawshank".

Co rusz pojawią się kolejne informacje na temat obsady kolejnej części Johna Wicka. 4. film o płatnym zabójcy zadebiutuje dopiero w przyszłym roku, ale już teraz wiadomo, że obok Keanu Reevsa pojawi się Clancy Brown, którego widzowie kojarzą z takich produkcji, jak chociażby "Nieśmiertelny", "Skazani na Shawshank", "Thor: Ragnarok" czy "Smętarz dla zwierzaków".

Polecamy

"John Wick 4": Clancy Brown dołączył do obsady. Kogo zagra?

Deadline podał informację, że Clancy Brown będzie podpisywać umowę z wytwórnią Lionsgate. Jak podaje radiozet.pl, reżyser i twórca serii Chad Stahelski tak wypowiedział się na ten temat:

Jestem fanem Clancy'ego Browna odkąd pamiętam. To zaszczyt, że będzie częścią tego przedsięwzięcia. Stanie się idealnym dodatkiem do świata Johna Wicka!

Na razie nie podano więcej szczegółów, zatem nie wiemy, w kogo wcieli się Brown. W filmie na pewno zagrają również Donnie Yen, Hiroyuki Sanada, Rina Sawayama, Shamier Anderson, Lance Reddick, Laurence Fishburne i Ian McShane.  Za scenariusz odpowiadają Shay Hatten oraz Michael Finch.

"John Wick 4": Kiedy premiera?

Fani muszą uzbroić się w cierpliwość, bowiem premiera 4. części przygód Johna Wicka zaplanowana jest na przyszły rok. Film trafi do kin 27 maja 2022 roku.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.