„Cloverfield Paradox” jest już dostępne na Netflixie

Kamil Kacperski
05.02.2018 11:53
„Cloverfield Paradox” jest już dostępne na Netflixie Fot. kadr z wideo

Zamieszanie związane z wydawcami filmu „Cloverfield Paradox” okazało się być picem na wodę. Produkcja została oficjalnie zapowiedziana, a następnie wydana przez Netflix w nocy po Super Bowl 52.

Trzecia część serii była ofiarą spekulacji fanów, którzy dyskutowali nad datą premiery pierwszego zwiastuna sequelu „10 Cloverfield Lane”. Netflix postanowił jednak zaskoczyć wszystkich i w trakcie trwania amerykańskiego sportowego święta, postanowili udostępnić film „Cloverfield Paradox”, ogłaszając to w przerwie reklamowej Super Bowl. 

Do obsady należą między innymi Daniel Bruhl oraz Elizabeth Debicki. Film trwa 102 minuty, a za produkcje odpowiedzialny jest reżyser „Gwiezdnych Wojen: Przebudzenia Mocy” J.J. Abrams. Reżyserią zajął się Julius Onah, a scenariusz powstał w ramach kolaboracji Orena Uziela i Douga Junga:

„Cloverfield Paradox” - gdzie obejrzeć?

Fabuła filmu opowiada o Ziemi przyszłości, która cierpi na globalny kryzys energetyczny. Współpracujące ze sobą agencje kosmiczne świata postanawiają użyć Stacji Cloverfield, która pomaga w opanowaniu przyspieszacza cząsteczek Shepard. Jest to projekt, który stanowczo zbyt niebezpieczny, by używać go na Ziemi. Jeśli projekt okazałby się sukcesem, znaczyłoby to, że Ziemia będzie cieszyła się nieskończoną ilością energii. Jednak niektórzy eksperci uważają, że mogłoby to doprowadzić do „Paradoksu Cloverfield”, w który spowodowałby otwarcie portali do innych uniwersów, z których nadeszły by potwory. 

„Cloverfield Paradox” jest horrorem science-fiction, zatem fabuła zawierająca potwory i podróże kosmiczne idealnie wpasowuje się do klimatu poprzednich części. Film jest już dostępny do oglądania na platformie Netflix.

 

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.